TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

♈Вентор🎓 @flower96_
#reach: 61448   ( 388th )
#followers: 1198   ( 2675th )
#1
Прочитав негде "не оставај ништо за утре" и ја изгледав цела сезона у еден ден.
19ReTweets77Favorites·Details
#2
Ако ти е тешко да стануваш наутро,запамти има некој шо станува само за да трча воа време..
19ReTweets57Favorites·Details
#3
Лепојка 🐺 https://t.co/BF1DgDrpk4
11ReTweets65Favorites·Details
#4
Стара приказна а нови солзи.
12ReTweets31Favorites·Details
#5
Аеродромот во Скопје да се вика Марте Наумоска
11ReTweets33Favorites·Details
#6
Какви дискотеки,седни си дома на раат напиј се... https://t.co/KM7AJ5MABE
5ReTweets47Favorites·Details
#7
-Колку ви се овие високите чизми?
-4300..
-А нека ,чорапи ке си натегнам.
7ReTweets29Favorites·Details
#8
Цвеќе за вас ,млади дами..⚘ https://t.co/kzbqey1DSf
4ReTweets29Favorites·Details
#9
Немам пробано авокадо,нели го јадат тоа богатите?!
4ReTweets27Favorites·Details
#10
Зарем “Не те сакам“ не е доволна причина да се тргниш од некој?! #прашањакоимемачат
7ReTweets18Favorites·Details
#11
Неа да ја заспиваш,мене да ме љубиш во мислите.
6ReTweets20Favorites·Details
#12
-Не си како сите.
-Бетер сум.
7ReTweets15Favorites·Details
#13
-Девојка ти те изневерува.Ја видов на Куријски пат,у една кола.
-А ти шо правеше таму,полжави да не бараше.
1ReTweets32Favorites·Details
#14
Играј паметно .. https://t.co/7odCzbQqC0
5ReTweets15Favorites·Details
#15
Ми рече да го разкажам филмот и јас ја послушав и после рече немало да го гледа оти веќе не и бил интересен.
4ReTweets17Favorites·Details
#16
Заборавам пасворди.Како и тоа шо сум го учела за колоквиум..
4ReTweets17Favorites·Details
#17
До 8мо одделение те прибираше мајка ти,од 3та средно дечко ти..ко ке видиш си била само 2 години слободна и тогаш си била загубена.
5ReTweets13Favorites·Details
#18
Никогаш,ама никогаш не сум молела.Изгледа никогаш и не сум сакала доволно.
3ReTweets18Favorites·Details
#19
Разликата помеѓу мене и тебе е што ти се откажуваш од нештото само кога ќе се изнервираш.
5ReTweets10Favorites·Details
#20
Што прават и каде се водителите од Сител Бамбини.
3ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1БаалКанКанbaalcancan15
2Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot158
3Андреофилandrej_dinamo7
4Ᏸ∀ƮƸ ♈batemkd7
5Meto Iliev♈imiteiphone5
6Магнолијаbitch_switch5
7На Дедо Најпаметниотi_najubaviot4
8Тај со „Врските“100le_be4
9AlexandraTheGreatalexofarcadia4
10Д.Д.Ј.drndrnjarinja_4