TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џото @giotto_mkd
#reach: 128189   ( 19th )
#followers: 10676   ( 117th )
#1
'и тогаш им рековме, ќе ја опраиме државава' https://t.co/aty4brn1T5
65ReTweets222Favorites·Details
#2
дечкииии https://t.co/46uibvur3j
56ReTweets154Favorites·Details
#3
куче, знаеш дека одиш по вело патека? не мислиш дека тоа е малку себично? на твитер ќе те има! https://t.co/Gsabpfqukc
36ReTweets184Favorites·Details
#4
почитуван @sbogoev. ценам маче што сте симнале, со депонијава што праиме? https://t.co/GztfhvaF0O
51ReTweets136Favorites·Details
#5
45ReTweets151Favorites·Details
#6
земи си селфи стик за на опера, не смее да ти трпи фб тајмлајнот https://t.co/BNEemnsGX2
38ReTweets148Favorites·Details
#7
#8
13 години го работам ова. а трае протест повеќе од една недела, све што е во прв ред после станува директор
31ReTweets144Favorites·Details
#9
градежен atm. мада го угасија. без паники https://t.co/6BinxZXxS4
36ReTweets82Favorites·Details
#10
23ReTweets80Favorites·Details
#11
ви текнуе коа порано немаше вегани, фемнаци, мизогнисти, тони миљони на твитеров, и сите бевме тука 4 da lolz. ah good times
18ReTweets90Favorites·Details
#12
ај пак да ви објаснам очигледни работи. не се сите фит или се тој тип на луѓе кои би се качиле пешки до водно. голе… https://t.co/zUY5Oeus6u
17ReTweets91Favorites·Details
#13
хари потер и предизборното ветување дека ќе се среди загадувањето
18ReTweets82Favorites·Details
#14
21ReTweets70Favorites·Details
#15
бугари, фашисти сте биле у втора светска. секад сте на погрешна страна ради територијални претензии. ништо не ве пере фашисти!
20ReTweets71Favorites·Details
#16
дечки све супер ама закониве ни важат у источна, јужна, северна, само не у западна мкд. може за тоа да се фатиме првин? или јо?
13ReTweets73Favorites·Details
#17
dear martha. i kinda fucked up and i got stationed in skopje, macedonia https://t.co/K3VLDNCJzD
12ReTweets70Favorites·Details
#18
се кладам у бубрег дека ж нема да види затворска келија.
12ReTweets70Favorites·Details
#19
фотката е моја и ја направив 2011та. колку што знам, саем сакаат да го земат барем една деценија https://t.co/HEfdLQzP3C
12ReTweets66Favorites·Details
#20
Годинешниот концепт на #ТвитерКалендар 2018 е под слоганот „Проектираj посветла димензија врз сивата реалност“. Пов… https://t.co/4cwkH8xl3v
24ReTweets25Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Пердуфpikabu0034
2Муаркоmuarko30
3PokojniTozajaopokojnitoza26
4The Thingi_thething25
5Maximum Overtrollmaximovertroll25
6Брусница Вејнthebatladym22
7Омај(ФАЌИН)гад!0majgad21
8Сапиенсcovek121
9Скорќеkapnkrk17
10дамјаневdamjanev17