TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ема @glinena
#reach: 123333   ( 30rd )
#followers: 13008   ( 49th )
#1
Ќе има ли запросување во парламент?
96ReTweets351Favorites·Details
#2
Сител да пренесуваше евровизија уште у понеделникот ќе имавме победено
104ReTweets302Favorites·Details
#3
Ова личи на скеч на К-15 😂 https://t.co/O6A3zU7IG1
79ReTweets276Favorites·Details
#4
Да не беше хрватот ќе можеа уште два-тројца да влезат
72ReTweets274Favorites·Details
#5
Не ми треба никој, можам и сама да се разочарам
73ReTweets202Favorites·Details
#6
Кој те ставил тебе волку насмеана и позитивна да работиш на шалтер?!
57ReTweets244Favorites·Details
#7
-Кога ти стана сеедно?
-Предоцна...
66ReTweets198Favorites·Details
#8
Од денес нема градоначалници. Дрвата у Скопје денов ќе го земат за домашна слава
51ReTweets193Favorites·Details
#9
Затишје пред скара
53ReTweets173Favorites·Details
#10
-Матура за ќерката славевме у кафана, имавме околу 180 гости...
- https://t.co/SVVuEHtfxq
47ReTweets185Favorites·Details
#11
Уште на погреб немало запросување
55ReTweets155Favorites·Details
#12
Кога ќе се отрезиш и ќе видиш шо си пишувала на пијано... https://t.co/OlCfQZcebW
39ReTweets177Favorites·Details
#13
Ова можевме да бидеме ние, ама ти го дознав пасвордот на фејсбук! https://t.co/pAXxze9EsO
41ReTweets170Favorites·Details
#14
Мислев дека денов не може да биде полош и после се видов на предна камера
41ReTweets170Favorites·Details
#15
Не сум XXL ама 100% те љубам
46ReTweets150Favorites·Details
#16
Не може да ти напраи seen ако не му пишеш https://t.co/4qLfmkjJkr
38ReTweets172Favorites·Details
#17
Возев и црна мачка ми го пресече патот. Тоа значи дека има мртва црна мачка на партизанска
36ReTweets164Favorites·Details
#18
Јадам ко да сум тричлено семејство
38ReTweets152Favorites·Details
#19
Не е варање ако не си свршил
36ReTweets151Favorites·Details
#20
Ако не ви се поклопени фетишите, џабе е
42ReTweets118Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Нандоniceasshole144
2НапаленаЧупакабраninjazelka38
3PokojniTozajaopokojnitoza19
4Ej Brejgogiche18
5Душовадникотvlatkovski16
6ParanoIDandroidmkd16
7Д Зороthe__zorro16
8Омај(ФАЌИН)гад!0majgad14
9Go, Devil Sith. LMevilgrouse13
10Гарнизонска ороспијаxposedinthedark13