TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dzole & Pin kod @gmarchin
#reach: 27113   ( 1227th )
#followers: 1196   ( 2681st )
#1
@ajdaroskiajdar @GerasimMKD @starmarsovec @siljanstrkot @seirdotmk @silgorgiev @Sulimanovic @slobodan_m @Shisharka_ @Skraci @FlavrSavr @Greatmyo @GlupaFinta @guacha66moxxa @GirlOnTop01 @galevski Од сето сеце убав викенд кон сите мои добри пријатели твитерџии.
1ReTweets7Favorites·Details
#3
@ADojranliev Да беше од Прилеп ке имаше надимак Специјалката.
0ReTweets7Favorites·Details
#4
Have nice day :) https://t.co/NMqffL1vzV
0ReTweets7Favorites·Details
#5
@mindplumber Се повеќе губам надеж дека криминалците ке одговараат и ке ги вратаат украдените пари.
1ReTweets4Favorites·Details
#6
@GTturbo16v @mindplumber Чудно! Како и власта и опозицијата за вакви прашања немаат дилеми и седниците не траат со недели.
1ReTweets4Favorites·Details
#7
@BazeLazevski Тоа со ситни букви пишува, Комензи бите
1ReTweets3Favorites·Details
#8
@darkhour_seeker Кој и да е, што и да е, многу кажува за културата на еден народ.
1ReTweets3Favorites·Details
#9
@GoranBabik Автор и најубавата книга и снимена серија КОСМОС.
1ReTweets3Favorites·Details
#10
@aliciakeysfromb @Zoran_Mijalkov @SafetAhmeti Што и да е таквите во оваа држава просперираат.
0ReTweets5Favorites·Details
#11
@VlatkoVasilj Колку блиску со размислувањето. Еден ден ке разбере дека само шутраците минуваат на црвено.
1ReTweets2Favorites·Details
#12
@box_kiki @dragonreborn97 Комплексот Саемиште е продаден 2001 за време на Љубчо а министер за финансии Груевски. Им требаа пари.
1ReTweets2Favorites·Details
#13
@vladnik55 @siljanstrkot Даобра забава! Има смисол за шеги.
1ReTweets2Favorites·Details
#14
@KG_OhriT Човечулето тресе зелени.
1ReTweets1Favorites·Details
#15
@KG_OhriT Некои работи никогаш не се враќаат.
1ReTweets1Favorites·Details
#16
@i999y Во Англија хотелски соби со број 13 нема.
1ReTweets1Favorites·Details
#17
@BazeLazevski Јас пак со текви хомичуси не разговарам, понижени би ми било.
1ReTweets1Favorites·Details
#18
@mindplumber Треба и тој ден да се прогласи за празник.
1ReTweets1Favorites·Details
#19
@mindplumber Кога ке сфатиш Бунева Силванова колку трошела оваа е ситница.
1ReTweets1Favorites·Details
#20
@mindplumber Како преварантско? Тоа беше апла грабеж, село без кучиња.
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Силјан Штркотsiljanstrkot33
2Mindрluмbеrmindplumber30
3EmptyPersonadarkhour_seeker22
4Бен Квик🔫prilepcanecot20
5vladimir nikolicvladnik5518
6Холи Голајтлиbreakattyffanys14
7i999yi999y13
8BanAnabanankata12
9⭐Бунтовничката⭐buntovnickata11
10Алиша Кис од Битолаaliciakeysfromb10