TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 66398   ( 335th )
#followers: 627   ( 4882nd )
#1
Човекот лево 6 години константно го бранеше својот народ опколен од ИСИС до смрт

Човекот десно вели дека народот на кој припаѓа е измислен https://t.co/4J1QnyyXkE
59ReTweets99Favorites·Details
#3
„Нека си купат електрични коли“

- Кочо Антоанушев https://t.co/NOh9hLEI5g
14ReTweets35Favorites·Details
#4
кога ќе ми кажат дека сум диктатор пошто си ја бранам земјата од терористи https://t.co/prgQg8dvDB
10ReTweets27Favorites·Details
#5
сателитска снимка од Гугл 'рт
#СтопЗаУништувањеНаЗеленилото https://t.co/oq8g5EVLDe
13ReTweets17Favorites·Details
#6
дечки...😟 https://t.co/3h0l1NNwSb
11ReTweets19Favorites·Details
#7
1 декември 2015: „Заев: Најголеми политички непријатели на СДСМ се медиумите“

сега: https://t.co/bIaEb0ONct
10ReTweets15Favorites·Details
#8
стогодишнина од ова гомно https://t.co/h4fYS4806v
9ReTweets16Favorites·Details
#10
„и ВМРО така правеше“ https://t.co/RXEntYjVT0
6ReTweets19Favorites·Details
#11
гласачкото тело на Левица https://t.co/zXBUhatfQ6
7ReTweets14Favorites·Details
#12
#13
#14
#15
Утре ПОВТОРНО ќе го дадам својот глас за човекот кој во 2001 застана на браникот на државата - ЈОХАН ТАРЧУЛОВСКИ #13 https://t.co/nKERduqrlO
4ReTweets11Favorites·Details
#16
Да. Точно е, поседувам маица со принт на Сашо Мијалков фатен во расчекор
5ReTweets6Favorites·Details
#17
#18
пак овој замара https://t.co/wl3yQOP3yL
4ReTweets8Favorites·Details
#19
#20
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Махоскиkmahoski13
2Jasna Koteskajasnakoteska6
3Sport Lifesportlifebet5
4Хер Искендер Пашаpashaiskender4
5gab.ai/zarkozarkoh2
6Shlummutzmindinmotionmkd2
7Командантусcommander_beer2
8Cvetin Chilimanovcvetin2
9The D Jthedjmkd2
10Игорче Развигорчеigor_rujo2