TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

gaša gaston @gtturbo16v
#reach: 65747   ( 341st )
#followers: 1933   ( 1621st )
#1
се додека има апели за лечење со смс, не смее да има пари за реновирање на офицерски домови, или споменик на тоше, или за било што друго.
31ReTweets64Favorites·Details
#2
ок е, сите сме сјебани.
*ја као психијатар
10ReTweets19Favorites·Details
#3
нема лабаво бе https://t.co/E3XOFYq3r8
6ReTweets28Favorites·Details
#4
дупе вам је зинуло за паре.
9ReTweets17Favorites·Details
#5
@JBurgundi абе за бакенбарда прво те тегне нагоре, ти стоиш на прсти, и така воздигнат, ти ја пушта бакенбардата и ти влепуе таков шамар, да ти е све јасно како треба а како не треба у наредните дваес години.
4ReTweets27Favorites·Details
#6
ми фали светски ден на идење у курац, за да ви го честитам на сите ми е. неам ништо против тоа да биде и денес.
6ReTweets12Favorites·Details
#7
не можам сеа, праам минивал
6ReTweets11Favorites·Details
#8
Љубинка сине, обуци скафандер.
4ReTweets16Favorites·Details
#9
пијам, пушам, и мезам и за вас, да не мора да се труете https://t.co/1CnKugvto7
4ReTweets13Favorites·Details
#10
сеа ќе и ги стаам јајцава, и ќе ја викам мимоза https://t.co/ulNtREjxiq
1ReTweets19Favorites·Details
#11
кустурица надреализам и GISH! јеботе, ноември, 2017 https://t.co/kJy2ScRXPw
3ReTweets13Favorites·Details
#12
Љубинка сине, ослободили смо град. Можда смо се зајебали.
3ReTweets13Favorites·Details
#13
кафе у друштво е најбоље https://t.co/jxhgIhViU1
1ReTweets19Favorites·Details
#14
- а ти што си у хороскоп?
- баксуз, со подзнак невиден
2ReTweets14Favorites·Details
#15
ма не ти е ништо бе, да знаеш само какви све случаеви има ехее
*ја као психијатар, на сите
3ReTweets10Favorites·Details
#16
значи у здравом телу, здрав дух. само спорт луѓенца. https://t.co/CT9utKJMZZ
2ReTweets13Favorites·Details
#17
а замисли стварно ти се гледа филм, или шета, или недајбоже пие кафе. како да се објасниш?
1ReTweets15Favorites·Details
#18
абе баталете политика, се избањавте ли алоо
3ReTweets9Favorites·Details
#19
влагаат пожарникари со цигари и точак у силбо, и се караат дали гори архитектонски или градежен
3ReTweets8Favorites·Details
#20
помалце драма, и помалце злоба. и буде све ок.
3ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Омај(ФАЌИН)гад!0majgad61
2Mimiimimnone37
3Каља ☆katemagritte37
4Фејunejardin35
5Д.Д.Ј.drndrnjarinja_31
6PokojniTozajaopokojnitoza25
7Др Арсланагићarslajemenibog21
8Ромулееmyryssna20
9Motah - the agnosticmotah2320
10ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz17