TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ХепиАур @hepiaur
#reach: 92686   ( 107th )
#followers: 4335   ( 644th )
#1
Не сакам да ми дојде памет, сакам ти да дојдеш.
65ReTweets144Favorites·Details
#2
Дечкото на мојата 23 годишна братучетка ја запросил вчера. Не е трудна. Толку млади а толку доброволно глупави.
19ReTweets198Favorites·Details
#3
Единствената тежина што ја сакам е твојата на мене.
28ReTweets77Favorites·Details
#4
Кожава му ги памти рацете. И ги бара.
23ReTweets79Favorites·Details
#5
Самоуништување бидејќи на ништо друго не знам да наштетам.
26ReTweets69Favorites·Details
#6
Никогаш не добиваш колку што даваш.
24ReTweets74Favorites·Details
#7
Молекули на серотонин на минѓуша. Си купив позлатена среќа: https://t.co/hg2QFSwpJb
12ReTweets99Favorites·Details
#8
Мора да ги пуштиш малку. Чисто да им видиш памет.
23ReTweets64Favorites·Details
#9
Многу сакам кога некој ќе напише “есен” и на сликата е стварно есен а не цицки.
14ReTweets83Favorites·Details
#10
Ќе се секираш, ќе се нервираш, ќе ти биде тешко па ќе се напиеш.
21ReTweets60Favorites·Details
#11
И ќе фати да ти фали како да нема друга работа.
20ReTweets62Favorites·Details
#12
Мислам дека заборавив како се лапа.
15ReTweets62Favorites·Details
#13
У мое време, невиност се губеше од љубов.
13ReTweets64Favorites·Details
#14
Не сум ти таа и нема да ти бидам. Не си љубов а можеш да бидеш.
14ReTweets49Favorites·Details
#15
Никој не ми кажа дека и љубовта има рок на траење.
12ReTweets46Favorites·Details
#16
Какво заљубување бе, па не сме деца.
12ReTweets46Favorites·Details
#17
Пијам кафе на работа и си мислам што ќе им правам бре на парите.
3ReTweets67Favorites·Details
#18
Имам кажано и мислено “тука сум ако ти требам”. Ништо посебно.
8ReTweets46Favorites·Details
#19
Луѓе барам бидејќи сакам не бидејќи ми требаат. Одамна никој не ми треба.
11ReTweets35Favorites·Details
#20
Толку сум сама што си купив машка мајца за спиење.
8ReTweets41Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Др Арсланагићarslajemenibog107
2Тркаљофкаtrkaljofka65
3Sasho Andonovdr_koljo62
4Mindрluмbеrmindplumber60
5Поглиачиsmoothmanmk57
6Оркоkakoorko50
7Д.Д.Ј.drndrnjarinja_46
8Професор Цветковиќtome_corner44
9Реаленneutralen_39
10La Perra Friaperra_fria31