TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

i999y @i999y
#reach: 141192   ( 6th )
#followers: 18710   ( 9th )
#1
Најбоље мандатот да се фрла на водици у Вардар кој го фане нека прае влада
207ReTweets464Favorites·Details
#2
Оро, ракија и ќотек е нашето секс,
дрога и рокенрол
137ReTweets325Favorites·Details
#3
Се откажуваш ли од прославата?!
Се откажувам
96ReTweets281Favorites·Details
#4
"Кај и да си за Божиќ дома да си" is not available in your country

Спонзорирано од Македонија пат
113ReTweets221Favorites·Details
#5
Македонија Чат Пат
104ReTweets224Favorites·Details
#6
Каде очекувате да емигрирате во Новата 2017та?
56ReTweets146Favorites·Details
#7
А иам негде читано дека СЈО значи Соросоидно Јавно Обвинителство ама не ширите
49ReTweets153Favorites·Details
#8
Херои на денот!!
Коледарчиња од Куманово донираа за Давид од Кратово...
48ReTweets125Favorites·Details
#9
Градов нема новогодишна атмосфера, нема ни семафор али не е тоа сеа тема
38ReTweets145Favorites·Details
#10
Попаганско од Ѓермански Џип нема, ја да ви кажам
42ReTweets109Favorites·Details
#11
Конечно Неготинци и Кавдарчани единствени!!! Два дена немаат вода
34ReTweets126Favorites·Details
#12
Ако у кабинетот на Трамп нема 15% велешани срам да му е!!!
32ReTweets121Favorites·Details
#13
Како се вика афтер парти на државна администрација??
Е па контра митинг
35ReTweets99Favorites·Details
#14
Како славните ја поминаа 2016
*допишал некој доле „пола не ја поминаа„
33ReTweets98Favorites·Details
#15
Штедењето при куќниот притвор резултираше со нов автомобил!!!
36ReTweets82Favorites·Details
#16
Шила прави што сака
*нишо не прае
26ReTweets98Favorites·Details
#17
Ќе биде ладно ОК!!
Превише паѓање у несвест каа за народ шо трпи ваква власт 11 години
28ReTweets90Favorites·Details
#18
Дали по примерот со пиење дојранска вода ќе видиме и бакнување на албанци??
33ReTweets70Favorites·Details
#19
Вегетативен циклус
Расти
Расти
Ќути
Расти
Помилува
Ќути
Ќути
Расти
Ќути
Помилува
29ReTweets80Favorites·Details
#20
"Матен Вардар дотече
Кош куреви довлече
И рипчиња пресни
Со пичиња тесни"
Ова се пее кај нас на оѓин, ваљда не е паганско
25ReTweets89Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Mindplumbermindplumber94
2Никсонrnixn70
3Poison Ivyhedera_genus62
4Дуле Савич©shushmula62
5Chlamydiaschiffer_pg1444
6JaneDoesonjatd43
7Thank You Obamajustpurpling27
8Doradorarotten21
9Girl With Mousy Hairkalakurnica21
10Baze Lazevskibazelazevski20