TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 45115   ( 666th )
#followers: 2002   ( 1565th )
#1
Почнав премногу да се радувам на петок сама дома, храна, вино, филм и тоа не ме плаши. Ме плаши шо не ме плаши.😶
24ReTweets106Favorites·Details
#2
Ако заглавам во тоалет подолго, доаѓа и ме прашува дали сум добро. Абе душиче, знам, мислиш дека сум слатка и совршена, ама и јас серам. 😅
12ReTweets42Favorites·Details
#3
Ќе ја провериме состојбата утре ова време @FilipFiksi 😅😅 https://t.co/tbsTZUIqTm
8ReTweets25Favorites·Details
#4
Да имав цимерка иста ко мене, многу ќе ја мразев. Тоа книги, листови, тетратки, материјали на сите страни, па кафињ… https://t.co/wW33nNuI6c
4ReTweets27Favorites·Details
#5
Ништо не е совршено кога го правиш за прв пат. Прво дете си во фамилијата? There, you see my point in your mirror.
3ReTweets23Favorites·Details
#6
Побарувачка и понуда https://t.co/L5uuNkRrcG
5ReTweets16Favorites·Details
#7
Клати го, клати го, клати за бати, клати за мама после клати за тати, клати го здраво, щото клатих s e s t r a t i.
Само тихо пред бати, а щото знае карати.
4ReTweets18Favorites·Details
#8
4ReTweets16Favorites·Details
#9
#10
Кога цимерката пее, излегувам да ја слушам од ходник. Не дека лошо пее, не сакам комшиите да помислат дека ја тепам.
3ReTweets12Favorites·Details
#11
На сестра ми сè и' е подредено во животот, баш сè https://t.co/BPBcvxgK50
1ReTweets17Favorites·Details
#12
Ќе стане сабајле, ќе направи тостови за доручек, салата, кафе, сокче и ќе ти остави хаос за миење и средување 3 дена.
#RelationshipGoals
1ReTweets16Favorites·Details
#14
*life: hahhahahah you forgot about the existence of burek https://t.co/4758XqNz5F
2ReTweets9Favorites·Details
#15
Станувале ноќе до фрижидер ххх аматери. Па јас си имам кутија со мафини под кревет бе ко профи. добро немам веќе, последната сега ја изедов ама поентата е, гладна сум.
0ReTweets15Favorites·Details
#16
Сеедно ми е дали ме следите, мјутнувате итн, секој со свој вкус. Ама се изнервирав шо некој ме одследил и 1899. Е очи ми боде ова 99 фоловрс
0ReTweets14Favorites·Details
#17
Она кога Диме е видовит
Пинг @P_Angjelkoski @DimePupuliev https://t.co/do1MaZ5Yl8
2ReTweets8Favorites·Details
#18
Од денес сум Ангелче и сега така ангелски ќе летнам со крилата од 7ми спрат. 😇
1ReTweets10Favorites·Details
#19
Чај од цела дуња со мед за убав глас и здрави гласни жици 😊
#ЗинаСоСоветиЗаУбавГлас https://t.co/d9zZvxkMjA
0ReTweets13Favorites·Details
#20
*Behind the scene не сум толку трпелива https://t.co/5GK0kdg7vw
1ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Canadian Coyotespacebloomp29
2Ненајаденact_a__fool28
3✨БизуБизуim_reincarnated24
4Џудит Неписмената™ 🎉kroffni4ka11
5Сон Џоку亀nema_shansi11
6Поглиачиsmoothmanmk9
7Јасмина (авек ЖИ)pozitivanadenot9
8Dream Housedreamhouse997
9Г.Влатко Вердерvlatko_werder7
10Феритејлgaladriell36