TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

igor perkovski @igorperkovski
#reach: 91618   ( 114th )
#followers: 1444   ( 2224th )
#1
У контекст на предходното...
ДА СЕ СТАВИ НА СЕКОЈ БИЛБОРД НАМЕСТО СУРАТИТЕ НА ПОЛИТИЧАРИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!
#ПредлогИдеа . https://t.co/Nr71HzFmiX
61ReTweets180Favorites·Details
#2
Ваљда новава Влада ќе ги поправи и направи конечно.
#патишта . https://t.co/iOtHsLaFXU
23ReTweets61Favorites·Details
#4
По повод предстојните слави,имендени и др.празници..
#ОфицијалноЛого на нашата
#БожественаРепрезентација https://t.co/V10fnx5FIY
15ReTweets49Favorites·Details
#6
Центар на Ск,ул.Маршал Тито!!!
Со икони,апостоли,со све.
Дури сега ги видов.
##ОнаКога Ск е голема
#Пичковандерија . https://t.co/OkTyEcmF9O
11ReTweets22Favorites·Details
#7
Нешто ми е познато...
#женаВози . https://t.co/hI2pAivdLM
7ReTweets26Favorites·Details
#10
#ОнаКога читаш по тл...и читаш...и читаш....
#НеМогуДаВерујем . https://t.co/i3aniOnv54
5ReTweets17Favorites·Details
#11
#ОнаКога
#тарабаТА стана
хаштаг и пиењето пред дуќанче,коперација....почна да се нарекува
#афтерворк .
Комплексите лоша работа да ти биле.
6ReTweets12Favorites·Details
#12
#13
На тема
#диета.
Дебели па што?
Вас не Ви смета?
Што Ве заболе уво за туѓо мислење,ммм? https://t.co/g6dHxlfIIK
5ReTweets10Favorites·Details
#15
#ОнаКога ќе ти дојде преку таквото од све... https://t.co/NlMZIlEOTe
4ReTweets13Favorites·Details
#16
#17
Имало и бетер од наша штампа!!!
#кршНовинарство . https://t.co/T4HpYYNRMG
4ReTweets12Favorites·Details
#19
4ReTweets10Favorites·Details
#20
У контекст на
#паметнаЖена...мала допуна. https://t.co/1N7mzyTIiv
3ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_96
2Бактеријаesherihiacoli35
3BanAnabanankata32
4Фејunejardin27
5Ибе Паликуќаibe_palikukja27
6KatttP.katttp20
7Wannabeiskulirana19
8la sonrisitaanotherbatshit18
9Шармилионерlepotansmotan15
10баба зинетиcentraphor0915