TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

✨БизуБизу @im_reincarnated
#reach: 99732   ( 77th )
#followers: 3404   ( 885th )
#1
Најубо е дома.
Си седиш грда на раат.
89ReTweets277Favorites·Details
#3
Када напишем "хсхсхс" уместо "хахаха". https://t.co/V9L0zCvSrp
60ReTweets260Favorites·Details
#4
Кога пробваш да го научиш материјалот ден пред полагање. https://t.co/oskbW4cPSU
40ReTweets145Favorites·Details
#5
Јас: Не вервам во хороскоп.
Хороскопот: Ти си паметна и убава.
Јас: https://t.co/0X97uqjvOX
27ReTweets92Favorites·Details
#6
Каква личност треба да си за ова да му го посакаш на некој? https://t.co/8fzQs9aHa4
20ReTweets100Favorites·Details
#7
Оти рекламите за влошки ве лажат дека сме така пресреќни кога имаме менструација. Затоа сте вакви.
21ReTweets89Favorites·Details
#8
🐷
🐷🐷
🐷🐷🐷
🐷🐷🐷🐷
🐷🐷🐷🐷🐷
🐷🐷🐷🐷🐷🍎
🐷🐷🐷🐷🐷🍎🍎
🐷🐷🐷🐷🐷🍎
🐷🐷🐷🐷🐷
🐷🐷🐷🐷
🐷🐷🐷
🐷🐷
🐷 Ц И Ц К И
🐷🐷
🐷🐷🐷
🐷🐷🐷🐷
🐷🐷🐷🐷🐷
🐷🐷🐷🐷🐷… https://t.co/iv8AJsjhQF
14ReTweets105Favorites·Details
#9
Имаш уште една недела.
Јас: https://t.co/YNJkMpx70n
19ReTweets76Favorites·Details
#10
Носам и штикли и старки. Некогаш шминката ми е glittery, некогаш gothic. Еднаш имам пишано прва и зажалив. Круната не ми падна оти ја немав.
18ReTweets75Favorites·Details
#11
* {(ツ)}
  ) (
/( •Y• )\
\\) . (//
( Y )
\/ /
( /
\ \

USPEAV!!!
12ReTweets91Favorites·Details
#12
Jas: lele kolku energija imam, kako ke se istrcam denees.
Isto jas po 5min trcanje: https://t.co/6aHJx7awOU
18ReTweets71Favorites·Details
#13
Ама па кога ќе твитните некоја слика шо нема врска со текстот бог да чува сте. https://t.co/oYeAMnj2xm
8ReTweets89Favorites·Details
#14
Оној незгоден момент кога некој мие садови, а ти полека додаваш уште една чаша за миење во лабаво. 😂
16ReTweets64Favorites·Details
#15
Си врни.
Си вее. https://t.co/gw5bmlAXot
5ReTweets88Favorites·Details
#16
Чупето шо го спремав математика го положи колоквиумот со сите можни поени. Пресреќна сум!✨
4ReTweets91Favorites·Details
#17
So @Kroffni4ka barame deckovci za ozbilno. RT e pozelno.
22ReTweets36Favorites·Details
#18
#19
Pa negovite tvitovi me napraja pobozna. Koga i da go citam se krstam. https://t.co/k3OZwffAwm
11ReTweets65Favorites·Details
#20
Си напрајв трилече. Кој сака да ме жени? https://t.co/aMOVpjHBxv
2ReTweets92Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Џудит Неписмената™ 🎉kroffni4ka360
2Шишаркаshisharka_194
3Ненајаденact_a__fool115
4Ellie Moira Catricem_etamorfoza103
5Леголасvajldy100
6Г.Влатко Вердерvlatko_werder93
7[Не]Видливиот™jovica_c85
8Еск0барeskobar_od_sk80
9Бажоzstaka68
10патишпањtumornamozgu63