TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 96031   ( 92nd )
#followers: 8761   ( 171st )
#1
Градот над сите градови - Истанбул ❤️ https://t.co/YKUzpub3IM
43ReTweets263Favorites·Details
#2
#Онакога ќе почнат постарите да раскажуваат како оделе на школо порано: https://t.co/hOu1y16eqT
45ReTweets140Favorites·Details
#3
- Што имаме од овошје дома?
- Крем банани.
36ReTweets128Favorites·Details
#4
Додека чекам ти да ми вратиш мене веќе тројца ми пишаа, срце мое палаво.
28ReTweets106Favorites·Details
#5
Остани до мене, векови да минат покрај нас..
30ReTweets97Favorites·Details
#6
Хахахаха, па така де https://t.co/kSZyxzwWOC
22ReTweets116Favorites·Details
#7
Жената забележува се, а ако случајно пропушти нешто тоа ќе го примети нејзината другарка.
28ReTweets91Favorites·Details
#8
Поздрав до симпатијата со прашањето уште колку планираш да шеташ сам?!
27ReTweets94Favorites·Details
#9
Убавини... https://t.co/dACFFZmTUl
19ReTweets112Favorites·Details
#10
А па кога ќе кажат македонската елита. Која елита бе гревчиња?! 🤦‍♀️
26ReTweets83Favorites·Details
#11
Колку глуп македонски народ постои можеш да видиш во квизот на Драган Вучиќ.
17ReTweets93Favorites·Details
#12
- Боже баци циглу и буди прецизан.
Господ: Снемав цигли глуперди едни!!!
23ReTweets75Favorites·Details
#13
Законов за да се дозволи пушење внатре е едно тешко срање. Кој сака после излегување да биде димено месо нека си оди во мик свети николе.
23ReTweets72Favorites·Details
#14
Аман од рекламите каде што жени се собираат и коментираат прашок за перење.
18ReTweets86Favorites·Details
#15
- Ало, ќе одиме ли вечер да пиеме?
- Да, ќе одиме. А кој се јавува?
#виц
24ReTweets68Favorites·Details
#16
Ја вака во прво одделение цртав, а сликава продадена за 186 милиони. Тоа е.. https://t.co/pjAlPnWGA7
19ReTweets81Favorites·Details
#17
- Убава си.
- Кажи ми нешто што не знам.
- Спиев со s e s t r a t i .
13ReTweets92Favorites·Details
#18
- Сега ќе му дадам еден суптилен знак на симпатијата.
- Што ќе направиш?
- Ќе лајкнам енци менци бебе опрема.
16ReTweets82Favorites·Details
#19
Амин Марте од твоја уста во божји уши https://t.co/QZWwZNHpAE
16ReTweets81Favorites·Details
#20
Ајвар, сирење и топол леб е светото тројство.
11ReTweets89Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Поглиачиsmoothmanmk10
2САЛЕsale_bt18
3Венцо Утовар-Истоварkamijon0077
4🚨🐶 Animal Friendly™ 🐶🚨vmro_do_grop7
5dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_17
6Canadian Coyotespacebloomp6
7Стојко Мојовstojkomojov6
8Meto Iliev♈imiteiphone5
9Хер Искендер Пашаpashaiskender5
10EmptyPersonadarkhour_seeker4