TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Тутан Камон @ivocmon
#reach: 75777   ( 229th )
#followers: 19727   ( 13th )
#1
На Меморија концертот спонзор треба да им е Билобил
34ReTweets129Favorites·Details
#2
29ReTweets89Favorites·Details
#3
2018-та година ќе бидат легални девојчиња родени во 2000-та
19ReTweets117Favorites·Details
#4
Кога на улица ќе почнеш да се смееш на некоја глупост што ти текнала па мораш да го извадиш мобилниот демек таму се смееш на нешто да не мислат дека си луд...
17ReTweets92Favorites·Details
#5
Кога двајцата смрдите на лук никој не смрди...
15ReTweets71Favorites·Details
#6
Мислите дека ако го ретвитате попот ќе одите у рајот?
13ReTweets74Favorites·Details
#7
Нов натпис на вратата од канцеларија https://t.co/1oov4OcRy6
14ReTweets64Favorites·Details
#8
Толку ми е црн хуморот што има кур од 25 сантиметри...
8ReTweets69Favorites·Details
#9
Усисивачот ми се падна во киндер јајце... https://t.co/2JKyNbKUFI
6ReTweets69Favorites·Details
#10
Ако вечер у два нема ваква слика од мене еве на.... https://t.co/t3JO3M1j37
8ReTweets43Favorites·Details
#11
Работам во ординација
-Како што работиш?
Инструменталка
-....
6ReTweets49Favorites·Details
#12
Заедничките профили на фејсбук ги рачунам ко два лајка
6ReTweets45Favorites·Details
#13
Ќе ме испратиш до дома?
-Нели се договоривме за секс без обрски...
8ReTweets31Favorites·Details
#14
Побитни ми се тие 6 луѓе што ќе ги насмеам од другите 100 што ќе помислат дека сум будала...
7ReTweets31Favorites·Details
#15
Нема таксист у државава што не е југоносталгичар
2ReTweets45Favorites·Details
#16
Иво има пица за доручек https://t.co/KyOsbV87GO
2ReTweets45Favorites·Details
#17
Комитска кремпита https://t.co/ovKLyRihtL
9ReTweets21Favorites·Details
#18
Нека кафето биде јако и понеделниот краток
2ReTweets30Favorites·Details
#19
Да ти кажам порано многу поубаво ми беше.
-Пошто си бил 20 години, а сега си 60...
2ReTweets23Favorites·Details
#20
Балет не работи неделава сега Салун ќе пркне малце...
2ReTweets21Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Девојката од каса 6smeshka_9
2Joséfina 👑tetkatrende7
3Омај(ФАЌИН)гад!0majgad7
4Џудит Неписмената™ 🎉kroffni4ka4
5Carano__stefanel__4
6Satanica potestas 😈damjanka_4
7Те Сакамdelux_if4
8🐇tiliaiv4
9Оној со брадатаlegovski4
10Дуле СавичⓇshushmula3