TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

IvoPop @ivopop_
#reach: 904   ( 5238th )
#followers: 904   ( 3515th )
#1
Изгуби место во влада
Изгуби за градоначалник
Изеде ќутек
Мислам дека ја имаме новата мерна единица за малер - Села.
1ReTweets3Favorites·Details
#2
11.11.2017 денот кога во Стружанка чекав 25 мин. на каса за да платам затоа што Нам. Лок-от бил исклучен на ПЦ-то.
1ReTweets3Favorites·Details
#3
@martina22acm @NekojNikola Не добиваш само 600МБ нет. Добиваш и разговори за таа цена.
0ReTweets1Favorites·Details
#4
0ReTweets1Favorites·Details
#5
@martina22acm @NekojNikola Тоа е. Се работи за борба за корисници. Телеком а и останатите оператори форсираат повеќ… https://t.co/TGDcdPX9S2
0ReTweets1Favorites·Details
#6
@sanavabic Ловрен како да игра со топки како на профилна твоја :)
0ReTweets1Favorites·Details
#7
@Karfiolka Јас пак кикиритки...
0ReTweets1Favorites·Details
#8
Site se fenomenalni vecerva #tlzp
0ReTweets1Favorites·Details
#9
@scofidex Со трубачи пред шефот.
0ReTweets1Favorites·Details
#10
@martina22acm Да не било пача тоа? :)
0ReTweets1Favorites·Details
#11
@ZenskiPrikazni Не знам. Ја за викенд сум 20+ :)
0ReTweets1Favorites·Details
#12
@ZenskiPrikazni Ооо... 😫 помалку вакви анализи и се ќе биде ок!
0ReTweets1Favorites·Details
#13
@Crnokosa123 Чекај уште е топло и нема снег...
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@Crnokosa123 Авв па ова е романтика лвл 999+
0ReTweets1Favorites·Details
#15
0ReTweets1Favorites·Details
#16
Честитки до Хавиер Солана за независна Каталонија
0ReTweets0Favorites·Details
#17
ЕП жени ракомет почнува?
0ReTweets0Favorites·Details
#18
Алоо. Ќе дава ли некоја МК телевизија ЕП ракомет?
0ReTweets0Favorites·Details
#19
Честитки за Џирона и Каталонија
0ReTweets0Favorites·Details
#20
Веќе почнувам да го замислувам како ја пишува својата mein kampf во Идризово
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Не(на)спанкатаmartina22acm4
2Госпоѓицаzenskiprikazni3
3Nikolanekojnikola3
4ЦрноКосаcrnokosa1232
5Ѓурѓаpilula121
6Shaylascofidex1
7Флафиkarfiolka1
8cjforzaliverpooi1
9Марanglicankata1
10Telekom MKtelekommk1