TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Блек 👤 Флеш @izvrsitelot
#reach: 101152   ( 75th )
#followers: 12084   ( 76th )
#1
Ајде ве молам за помош.
РТ РТ РТ https://t.co/mHoFYSfthQ
178ReTweets43Favorites·Details
#2
Како се облекуваат денешните девојки?
- Па... кратко и јасно..
57ReTweets184Favorites·Details
#3
Јави се...макар и да молчиме.
61ReTweets138Favorites·Details
#4
Не е тешко да и кажеш "Те сакам".
Тешко е да го слушнеш одговорот.
41ReTweets116Favorites·Details
#5
Да дојдам вечер?
-Имам добиено.
-Мислиш дека доаѓам само ради секс?
-Извини, тогаш дојди.
-Ме налути сеа, ми требаат 7 дена за да се смирам!
32ReTweets143Favorites·Details
#6
Три работи што ги барам од девојка:
1.Љубов.
2.Доверба.
3.Искреност.
36ReTweets126Favorites·Details
#7
Ми пиши "Здраво срце"
-И враќам "Извинете ова е Токсикологија, кардиологија е на другиот чат"
39ReTweets111Favorites·Details
#8
Кај и да одиш.. Без полнач никаде да не одиш.
43ReTweets97Favorites·Details
#9
Почна сезоната дома:
-Затвори ја вратааатаааааа!😠😠😠
36ReTweets117Favorites·Details
#10
Не ме нервирај ќе те гушкам цел ден.
43ReTweets96Favorites·Details
#11
А да се сакаме ко за промена?
39ReTweets105Favorites·Details
#12
Да се сретневме порано... Кога имав срце, а не ваков камен.
38ReTweets105Favorites·Details
#13
Мобилен телефон - Hаправа која служи за чепкање за време на непријатна ситуација..
32ReTweets118Favorites·Details
#14
Понекогаш е полесно да му објасниш на куче отколку на човек..
37ReTweets100Favorites·Details
#15
Ве молам другарчиња за РТ.
Помогнете ајде знам дека има луѓе со срце и душа. ❤️ https://t.co/3epKSjTRgl
61ReTweets17Favorites·Details
#16
Храброст е кога ќе си дојдеш на полноќ дома пијан,мајка ти те чека со метла во рака, а ти ја прашуваш:
"Чистиш или се спремаш да леташ?
31ReTweets105Favorites·Details
#17
Жената може да ти го даде и клучот од нејзиното срце....но потоа и да ја смени бравата !
37ReTweets86Favorites·Details
#18
Убавина во повлекувањето на Преспанското Езеро.
#Претор
#Ресен
#Преспа https://t.co/w3hnu6x6VC
30ReTweets106Favorites·Details
#19
Една карта.
-До?
Нејзиното срце.
-Повратна или во еден правец?
Во еден.😇
31ReTweets101Favorites·Details
#20
Во хитна:
Колку испи?
-Колку што можев.
31ReTweets100Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ничијааevil_girl215
2Саканатаslatkata1237015
3На Дедо Најпаметниотi_najubaviot6
4101от101ot4
5Mаринчеmarincencence4
64_Pilos4_pilos4
7Еск0барeskobar_od_sk4
8EmptyPersonadarkhour_seeker4
9🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat3
10Милка Орео 💜🍁🍂🍃milka_oreo883