TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фломатсери @jane_sk
#reach: 78815   ( 234th )
#followers: 9308   ( 153rd )
#1
гад сејв д куин https://t.co/BDz9LoAT8D
17ReTweets158Favorites·Details
#2
леле луѓе пак дојде нова година. до кога вака??
28ReTweets102Favorites·Details
#3
ќерка ми кога ќе ми се обрати со 'мама' - се топам. којзнае колку ме сака. една е мајка🎉
10ReTweets93Favorites·Details
#4
7ReTweets81Favorites·Details
#5
што ти праи пара еј!?!

*пара бере киселец
14ReTweets53Favorites·Details
#6
вир за секое дете
13ReTweets46Favorites·Details
#7
се надевам не ги вакцинираме децата со глупости затоа што во спротивно мислам дека ќе ве задавам со голи раце, пизда ви матер сељачка криминогена https://t.co/IyQwFIMuLe
10ReTweets41Favorites·Details
#8
имам еден саат од дедо ми, не знам како да опишам колку пријатно доцни по минута до две на недела дена. долго дискутираме на таа тема. вели дека е непоправлив, наследно му било
4ReTweets52Favorites·Details
#9
Ж му се пожалил на еврокомесарот Јоханес Хан дека власта ги игнорира и не ги вклучува во реформските процеси 😂😂😂

Па токму тоа е реформа бе тапчо! Криминалците надвор од одлуки и процеси за добро на земјава и она народ што остана
9ReTweets35Favorites·Details
#10
ти имам задна намера
9ReTweets35Favorites·Details
#11
кога ќе легнам на она бенч за вежбање гради веднаш ми го снемува стомакот, ребра ми се бројат. одма испаничен станувам и се е ок
3ReTweets44Favorites·Details
#12
кажете нешто убаво, нешто романтично. се некои таксирати болести и маки невидени
6ReTweets34Favorites·Details
#13
електронскиот систем рачно делел предмети во судовите
7ReTweets28Favorites·Details
#14
на Партизанска има џандар и нема паркирани да пречат во сообраќај. ај лав дис гејм
4ReTweets33Favorites·Details
#15
на телма еден рече 'пашапортот' 😢
4ReTweets32Favorites·Details
#16
полека со комплексите, јок ќе се направиш
7ReTweets21Favorites·Details
#17
@legovski имам една тетка што почнува да им пее...... детево веќе го земал друг а ја чекам рефрен за да ја сецнам
2ReTweets34Favorites·Details
#18
морам да научам да преќутам одвреме навреме. а до пред да прозбрам се ми личи супер.... и ќе се отворам па после полсаат малце така како пишман да сум. ај до утре ќе почекам, може сум ок
5ReTweets25Favorites·Details
#19
леле леле лееееелеееее радио реклами со рими ааааааааааа АААААААААААААААААА
👹👹👹💀💀💀🔥🔥🔥

имајте усул бе луѓе
3ReTweets31Favorites·Details
#20
баш си ладна како нос
6ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЕЕЕЕЕЕлко, Елкоschiffer_pg1451
2БабаКаља ❄️katemagritte40
3Џонатанvstevk31
4Wannabeiskulirana27
5Jovan Petrovjp_euro25
6Laze Janevlazejanev21
7Maja 🐐ednichka21
8Еј Брејgogiche19
9Оној со брадатаlegovski19
10Пердуфpikabu0018