TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nemora d'Aznacci @jocoska
#reach: 101074   ( 72nd )
#followers: 9553   ( 143rd )
#1
E makedonce makedonce site jadat banana split vo ohrit dave prasam dali vo split jadat banana ohrid???
95ReTweets297Favorites·Details
#2
Браво @CineplexxMK, одлична герила кампања за Тор. https://t.co/V0n12KXvWO
74ReTweets248Favorites·Details
#3
Сити мол е премногу тажно. Ни треба Сити дур.
53ReTweets210Favorites·Details
#4
Затоа што #280 не е канонски... https://t.co/mkujyRzHDH
43ReTweets124Favorites·Details
#5
"А зошто левава рака ми е поглупава?" #ќеркаМи
26ReTweets169Favorites·Details
#6
Здраво @CineplexxMK. Мислам дека очајно ви треба онлајн продажба на билети со кредитна / дебитна.
21ReTweets87Favorites·Details
#7
Здраво @RamboAmadeusSMC , еве ти омот за сингл "Мулти Култи Кич". Песна сам ќе смислиш, не сумњам. https://t.co/zbEtZVWUuB
21ReTweets58Favorites·Details
#8
Каква топ идеја! Знакчето за такси содржи Raspberry Pi со стандардизирани сензори за загадување, мери PM25 и PM10 (… https://t.co/kOlGRsDuyM
20ReTweets50Favorites·Details
#9
Гифот кој ми недостасуваше... https://t.co/HfJt87lbui
16ReTweets57Favorites·Details
#10
Ќе се најдеме онде... Речигобе... https://t.co/kezllZJWhQ
12ReTweets68Favorites·Details
#11
And these, dear tourists, are the notorious, aggressive dogs in the very center of Skopje. They run freely in a pack and attack people.
14ReTweets44Favorites·Details
#12
Па добро не е као да е некоја клучна улица па да се брза со правење, Партизанска е.
10ReTweets55Favorites·Details
#13
...пришто ревизијата востановила дека општината, за потребите на градоначалникот, набавувала две каци гел месечно...
8ReTweets43Favorites·Details
#14
Би ви пишал и рецензија за ракијава (ракензија hhh) само да ми се врати видот.
10ReTweets35Favorites·Details
#15
*лечи есенска депресија со пиперки со павлака и ракија од КАМ.
4ReTweets50Favorites·Details
#16
mise objasnuva nauccno procesot na politiccka stabilizacija ama imam dosta rabota https://t.co/3xTocDSJDK
13ReTweets20Favorites·Details
#17
-Бабо, бабо, а кај тато немаат вифи?
-нема, ќе јадат што им зготвиле тетките во затворот!
7ReTweets33Favorites·Details
#18
Крави на Автопатот Александар Македонски.
Let that sink in.
9ReTweets25Favorites·Details
#20
А што ако ова алергииве ги создаваат големите компании што произведуваат марамчиња за нос? Не ви текнало а? НА НИВ ДАЛИ НЕ ИМ ТЕКНАЛО??!!?
5ReTweets35Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ljubišasulimanovic11
2Mindрluмbеrmindplumber9
3Slobodan Jakoskiflavrsavr8
4Фломастериjane_sk7
5Cineplexx MKcineplexxmk7
6Муаркоmuarko6
7обичен човекmeskov816
8Maximum Overtrollmaximovertroll6
9Emil Atanasovskiemilatanasovski6
10П(т)еродактилpetre_ebivetre5