TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Jovan Gjorgiev @jovangjorgiev
#reach: 112186   ( 41st )
#followers: 7157   ( 287th )
#1
Машките се паметни и глупави истовремено. Ја освојуваат нај добрата девојка , а ја губат поради курвата.
65ReTweets187Favorites·Details
#2
Како изгледа совршена девојка.
Она не изгледа , она се понаша совршено.
55ReTweets192Favorites·Details
#3
Ако нема збирано салафетки.
Мала е за тебе. https://t.co/zFv9EQawKr
56ReTweets184Favorites·Details
#4
Дечиња играат Џамлии (Газози). Вистинското детство има уште надеж. https://t.co/5aoe0PtaUD
51ReTweets198Favorites·Details
#5
Сине зошто не излегуваш од собата ти заврши роденденот.

-Не ги давам паритe.
49ReTweets190Favorites·Details
#6
Во оваа сурова , цинична Македонија во која владее натпревар , завист , злоба , љубезноста изгуби од вредност , изг… https://t.co/Xl9wMmbliZ
56ReTweets146Favorites·Details
#7
48ReTweets153Favorites·Details
#8
49ReTweets145Favorites·Details
#9
Поканив девојка да одиме во театар, ми рече дека ми фале нешто.
37ReTweets170Favorites·Details
#10
Најубави се оние заљубените погледи кои зјапаат во тебе и кога ќе ги погледнеш срамежливо го тргаат погледот настрана.
49ReTweets130Favorites·Details
#11
Како љубовта ?
Добро е. https://t.co/MYWIqfu4ER
41ReTweets154Favorites·Details
#12
Добро утро дечки. https://t.co/YgE064NE9e
38ReTweets145Favorites·Details
#14
Како си ?

( Тажна, заебана, разочарана, изгубена, повредена, несреќна, напуштена, поразена, заборавена, оставена, мртва внатре )

Добро сум.

#Женско
39ReTweets124Favorites·Details
#15
#16
Da znas. 😊😊 https://t.co/qybVnnXwoN
31ReTweets133Favorites·Details
#17
In the end only kindness matters. https://t.co/tKbVciyQX7
39ReTweets105Favorites·Details
#18
Кога се разминуваме со бившата љубов на улица. Разумот мрази , срцето сака. https://t.co/xzoJRqIVjr
32ReTweets124Favorites·Details
#19
Не мора да се мразите ако не све успеале да се сакате.
37ReTweets107Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ничијааevil_girl211
2На Дедо Најпаметниотi_najubaviot7
3Нефертитиneffertiti114
4~Лејди♛Ди~abelejdibe2
5i999yi999y2
6dkrasojevicpavicevicdusicakrasojev11
7MAKEDONjastitaanie1
8The Kind Beastthe_furiousone1
9💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev1
10Mrs. Joneszanalevska1