TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дамата со убава душа @jovanovska6
#reach: 76417   ( 224th )
#followers: 8076   ( 206th )
#1
Без љубов човек се осакатува,ама вие си знаете.
30ReTweets95Favorites·Details
#2
Не знам што добиваа луѓево со тоа што ќе понижат или исмејат некого...
34ReTweets82Favorites·Details
#3
Откажете се само од инаетот,од љубовта не и се ќе биде океј.
30ReTweets73Favorites·Details
#4
Почнав да разгледувам пижами за Нова година.
25ReTweets61Favorites·Details
#5
Оди избегај од мислите ако можеш.
22ReTweets62Favorites·Details
#6
Каков вкус има бакнежот од љубов.
19ReTweets68Favorites·Details
#7
Ова,и го држиш цел свет под нозе. https://t.co/O3vlyppcgI
24ReTweets53Favorites·Details
#8
Душата не можеш да ја нашминкаш.
19ReTweets61Favorites·Details
#9
Се изгубиле чувствата,не можам да ги најдам.
19ReTweets57Favorites·Details
#10
Твитер,место каде што се се сфаќа буквално или погрешно.
20ReTweets54Favorites·Details
#11
Те љубев и кога те нема(в).
17ReTweets56Favorites·Details
#12
Чувај една насмевка за мене.
16ReTweets57Favorites·Details
#13
Сите те забораваат,порано или подоцна колку и да си им помогнал ќе те заборават.
17ReTweets53Favorites·Details
#14
Можеби често губам зошто играм чесно и искрено,ама не сакам победа со лаги.
19ReTweets47Favorites·Details
#15
Биди причина за мојата среќа.
18ReTweets47Favorites·Details
#16
Ми се останува без здив...од убаво.
13ReTweets54Favorites·Details
#17
Многу проѕирни луѓе,мислиш стакло се, им се поѕираат намерите и мислите.
16ReTweets45Favorites·Details
#18
На дождов ова ми фали... https://t.co/Tstjeg8u8D
15ReTweets46Favorites·Details
#19
Празници се ближат,дај да не бидеме сами.
13ReTweets49Favorites·Details
#20
И најтешките ќе ги кренеш,тешко е самиот себе.
16ReTweets37Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1538
2Три за Стоcika_kure124
3Џон Сноуunavilable10
4Флафиkarfiolka7
5Реаленneutralen_7
6DUDE!!!mivandzikov5
7~Лејди♛Ди~abelejdibe4
8Ivan1vanal4
9leonidsparleonidspar14
10Џој😊energyofjoy3