TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

[Не]Видливиот™ @jovica_c
#reach: 122477   ( 29th )
#followers: 9264   ( 152nd )
#1
*Се закашлувам*
Мајка ми: zapali uste nekoja cigara, idi iskacaj pak so mokra glava, spij pak bez maica ke trcame nie samo po lekari radi tebe
46ReTweets191Favorites·Details
#2
Идеш на слава па ти се дешава комбо до кај си со факултетот и коа ќе те жениме.
45ReTweets158Favorites·Details
#3
Кога ќе ми речат дека нема да има инфлација со поскапување на нафтата ми иде да ги гаѓам со учебник по Основи на економија
48ReTweets126Favorites·Details
#4
Ќе се омажат-оженат на 22-3 години и после година дена изгледаат ко да имаат 45 години
28ReTweets154Favorites·Details
#5
Локален херој на прошетка со своето милениче https://t.co/YDf0ejgRdf
33ReTweets110Favorites·Details
#6
Фала што објавивте скриншот од моменталната температура на мојот Сименс А52 нема таква опција
29ReTweets116Favorites·Details
#8
Пратенициве да ги донираат нивните патни трошоци никад веќе нема да имаме потреба да собираме донации за некое дете да се излечи
31ReTweets88Favorites·Details
#11
Abe bie denesnite generacii neznaete muabet da napraite muabet so devojce celo vreme na toa telefonite samo strakate. Abe jas ako me veruvas na tvoi godini po 5-6 naednas sum gi vrtel https://t.co/yrLZTMnrha
19ReTweets83Favorites·Details
#14
Jas i pustanje na curi u edna slika https://t.co/79ZrGxV6OY
23ReTweets64Favorites·Details
#15
Decki eve vi ljubov slobodno zemete kolku vi treba 💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖
16ReTweets78Favorites·Details
#16
relationship goals https://t.co/jrKgJ0LCzJ
21ReTweets56Favorites·Details
#17
Какво време дојде и на професорка да и пишеш мејл за материјал за учење ќе извади скриншот ко демек си и се пуштал
17ReTweets62Favorites·Details
#19
That would be me flirting https://t.co/9eDG9563yP
18ReTweets55Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Joséfina 👑tetkatrende85
2Трпанаnatalijaaat80
3Д.Д.Ј.drndrnjarinja_72
4Леголасvajldy68
5Џудит Неписмената™ 🎉kroffni4ka61
6Г.Влатко Вердерvlatko_werder58
7Омај(ФАЌИН)гад!0majgad54
8Фиксиfilipfiksi53
9lil сандреssassy9651
10Анаbiberkovska49