TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

CaptainObvious @jovkovarseni
#reach: 15434   ( 1903rd )
#followers: 565   ( 5373rd )
#1
@Muarko By the way пејачот на Don't worry be happy стварно се самоубил.
0ReTweets5Favorites·Details
#2
@zone0205 Со евра изгледа ,според цената.
1ReTweets2Favorites·Details
#3
@zone0205 Уживај додека можеш.
1ReTweets2Favorites·Details
#4
@PozitivaNaDenot @101ot @gorge_kocev Знаеш како се вика sugar daddy na бугарски :чичко паричко.:)
0ReTweets2Favorites·Details
#5
0ReTweets2Favorites·Details
#6
@leonidspar1 Си се вклучил во кампања за градоначалник на Гостивар? :)
0ReTweets2Favorites·Details
#7
@MajaSpasovska1 You got me кај пукнатина.
0ReTweets2Favorites·Details
#9
@i_najubaviot Оваа слика ти е од дочекот на кошаркарите или ракометарите?
0ReTweets2Favorites·Details
#10
@i_najubaviot Кола и жена не се остава на секого.
0ReTweets2Favorites·Details
#11
@i_najubaviot @guacha66moxxa Се заприметуваат и сѐ заприметуваат имаат сосема друго значење.
0ReTweets2Favorites·Details
#12
@Mnemosynee_ @PavleBogoevski @IvanaTufte Додека да се качат на коњот,после друга е перспективата.
0ReTweets2Favorites·Details
#13
@Ibe_Palikukja Мажи не треба да јадат соја.Се намалувал тестостеронот на сметка на естрогенот.Знае он шо прави.
0ReTweets1Favorites·Details
#14
@Ibe_Palikukja Па некако логично ми изгледаше.:)
0ReTweets1Favorites·Details
#15
@idealistot Со лажица најбрзо фаќало.
0ReTweets1Favorites·Details
#16
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@saltwatered Озбилно не би разбрале.Треба да е напишано на посељачки за да разберат тие што за задолжително викаат… https://t.co/2jEf9pYacH
0ReTweets1Favorites·Details
#18
@MajaSpasovska1 А Freddie vs Jason
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@MajaSpasovska1 Двајца лепотани,не знаеш кој е лепши.:)
0ReTweets1Favorites·Details
#20
@im_reincarnated Скапа си за одржавање.:)
0ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Шишаркаshisharka_20
2На Дедо Најпаметниотi_najubaviot7
3Maria Ostrictvrdastolica6
4Мимикријаmajaspasovska15
5Муаркоmuarko4
6Медоmedodimoski3
7leonidsparleonidspar13
8Флафиkarfiolka3
9Jasna Koteskajasnakoteska2
10ЈБургундиjburgundi2