TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кафе пауза @kafepauza
#reach: 66228   ( 322nd )
#followers: 11517   ( 95th )
#1
РТ ако сакате да го гледате Тор: Рагнарок во Милениум и не заборавајте да нѐ заследите #МиСеОдиВоКино… https://t.co/ombxYG7hFM
47ReTweets32Favorites·Details
#2
РТ ако сакате да го гледате новото продолжение на Тор во Милениум и не заборавајте да нѐ заследите #МиСеОдиВоКино… https://t.co/HyiiBUnYnY
33ReTweets26Favorites·Details
#3
Втора тура за Тор: РТ ако сакате да го гледате Богот на грмотевицата во Милениум #МиСеОдиВоКино… https://t.co/jlIeRBRwXw
31ReTweets18Favorites·Details
#5
Девојка се фотографира без облека со цел да докаже дека голотијата не е сексуална https://t.co/6QoFavVgK1 https://t.co/7mG7uDhu4v
2ReTweets3Favorites·Details
#6
Уличен уметник црта лажни сенки за да ги збуни луѓето
https://t.co/bAJBkUt5nO https://t.co/ijs9xL8n7E
2ReTweets2Favorites·Details
#7
Мажите кои се венчаваат со покрупни жени имаат 10 пати посреќен живот од останатите https://t.co/JjiJgPOGkx https://t.co/nUpn1vtjdv
1ReTweets3Favorites·Details
#10
ТВ серија: Изумрени (Extinct) https://t.co/E5xUwWSwpo https://t.co/C4zPNlLuJk
1ReTweets2Favorites·Details
#11
Како би ви изгледал хороскопот ако вашиот астролог имал лош ден? https://t.co/FEAiSZ8lGL https://t.co/kdQZiu6ogC
1ReTweets2Favorites·Details
#12
Жената родена во овој хороскопски знак има една единствена мисија во животот: Да биде херој! https://t.co/Awk8PHEQxB https://t.co/oNMD0gIeTP
1ReTweets2Favorites·Details
#13
Запознајте го Лукас: Најслаткиот пајак што ќе ја излечи вашата арахнофобија https://t.co/T82uM4XT86 https://t.co/70mWEWkTgp
1ReTweets2Favorites·Details
#14
Зошто треба да престанеме да ги романтизираме проблемите со менталното здравје?
https://t.co/NcQTYXaiug https://t.co/86gXApAbja
1ReTweets1Favorites·Details
#15
Едноставен начин да си го подобрите расположението и да ја намалите анксиозноста
https://t.co/rTkWLwSIw9 https://t.co/CRYbTMBj4G
1ReTweets1Favorites·Details
#17
5 македонски бендови од алтернативната музичка сцена што дефинитивно треба да ги чуете https://t.co/rOVoBkU5Hh https://t.co/lNidy5ugKS
1ReTweets1Favorites·Details
#18
Финска ќе биде првата земја во светот што ќе ги укине сите училишни предмети https://t.co/tlvPW9CTQE https://t.co/PDjMBSlDSM
1ReTweets1Favorites·Details
#19
Погледнете го неверојатниот хотел-меур во Исланд https://t.co/z1O33USe3d https://t.co/6Cm1i1fgUp
1ReTweets1Favorites·Details
#20
Сакате да останете во брак само за децата? Најпрво одговорете на овие 4 прашања! https://t.co/KNA13I4Pq4 https://t.co/78nFjsXYfn
1ReTweets1Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1г. г. Еџedge9723
2C.G. Ruffcinnamongiraffe2
3Аритмијаsnowgirly22
4Quentin MacLeodpraznomesto2
5ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni2
6Глупчоglupcho2
7Minominomkd2
8Еск0барeskobar_od_sk2
9Гаровски™garowski172
10Меммаmmilyah2