TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

V.Blue @kanunis_1
#reach: 46378   ( 640rd )
#followers: 1305   ( 2465th )
#1
Детето ме победи. Нема да пораснам. 🙃
30ReTweets58Favorites·Details
#2
А некогаш, сосема спонтано ја создавам таа уметност, да кажам се и ништо истовремено!
12ReTweets27Favorites·Details
#3
Која е целта на посегнувањето, ако не е да станеш доволно голем за да престане потребата од посегнување? 🙃 https://t.co/SlM7oabVNU
11ReTweets22Favorites·Details
#4
Некогаш, тоа малку се состои од се што ти е потребно! https://t.co/aJoghsKHhe
9ReTweets26Favorites·Details
#5
Ај одлучи дали има проблем или нема проблем...
6ReTweets21Favorites·Details
#6
Најмногу сакам луѓе на кои не треба да им кажам ама баш ништо!
5ReTweets23Favorites·Details
#7
И сега како да си одам? :) https://t.co/d1utm2yTEn
4ReTweets25Favorites·Details
#8
Имаш работник повреден на работа, шиен во раката, со компликации и уште му се закануваш со отказ дека е на боледување? Ох, матер ќе ти заебам! Само пробај! So pissed off!
4ReTweets25Favorites·Details
#9
Ништо не е како што изгледа. Ама подоцна се доаѓа и до тоа. Секогаш подоцна...
6ReTweets19Favorites·Details
#10
Од книги, оние на кои можеш да им се навратиш било кога во животот и секогаш имаат со што да ти ја нахранат душата!
5ReTweets21Favorites·Details
#11
"Понекогаш, и завидувам на месечината, на нејзиниот поглед што секогаш ист е, што нема да пламне над убавината, над ничија болка што нема да писне!" Чии беа стиховиве? Памтев до скоро... 😟
6ReTweets18Favorites·Details
#12
Lisa Stansfield - All Around the World https://t.co/q4TjatTril via @YouTube
4ReTweets19Favorites·Details
#13
Céline Dion - To Love You More (Official Audio) https://t.co/h82fSgkiCP via @YouTube
6ReTweets13Favorites·Details
#14
Нека е и 9 вечер, нека е и јако кафе!
4ReTweets14Favorites·Details
#15
LEONARD COHEN - Waiting For The Miracle https://t.co/Nj6wclwcjc via @YouTube
5ReTweets11Favorites·Details
#16
Billy Idol - In The Midnight Hour ( Rebel Yell ) https://t.co/Bl319hOrlu via @YouTube
4ReTweets11Favorites·Details
#17
They all sing with her. And she can`t stop the tears! Such a performance! Lara Fabian - Je T'aime - Live Concert https://t.co/Cm10eQea9O
5ReTweets8Favorites·Details
#18
When a Blind Man Cries - Deep Purple https://t.co/FXgL1QBE87 via @YouTube
3ReTweets13Favorites·Details
#19
Можеби не оди костумот со оваа убавина, ама бев во близина, па му наминав. Рече, уште сум имала за земање. https://t.co/8hNLILUUY0
3ReTweets13Favorites·Details
#20
3ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Evianaveevian42
2Poison Ivyhedera_genus17
3Таинственото детеtainstvenodete13
4ЈаС со БрАдАтА_jo_van13
5Хер Искендер Пашаpashaiskender10
6Boza E,epa sto I :)aureliius19
7На Дедо Најпаметниотi_najubaviot9
8Snezanasnezana282898829
9The Joeal_halach8
10Aнѓеле Беangelebe7