TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скорќе @kapnkrk
#reach: 81141   ( 188th )
#followers: 4913   ( 538th )
#1
He shoots...HE SCORES! https://t.co/Qwcz0oNMUC
58ReTweets178Favorites·Details
#2
@masseffect That moment when the studio didn't fuck up the whole game.
3ReTweets117Favorites·Details
#3
Од таа страна на вардар рокале калаши, а од оваа страна се рока строго s e s t r a t i
19ReTweets65Favorites·Details
#4
ПО БЕ ДА! https://t.co/qxMrAnE5L3
23ReTweets47Favorites·Details
#5
nE jA rAzbIrAm pOtrEbAtA dA sE slAvI hElOUIn kAj nAs https://t.co/XvK9sNlSE9
14ReTweets35Favorites·Details
#6
sItE shtO nE vOzAt nAtOcAk sE KANCEROT nA OpshtEstvOtO. KANCEROT https://t.co/pfArWGlXPZ
10ReTweets33Favorites·Details
#7
Не знам до мене дали е само или твотерс е станат канцер тежок. It's probably both.
8ReTweets33Favorites·Details
#8
What everyone wants for Christmas https://t.co/hojbyH0qC9
7ReTweets35Favorites·Details
#10
Дечки, да за легализација на марихуана, ама не за таа што се продава на улица прскана со доместос и мочка од кучиња.
5ReTweets35Favorites·Details
#11
Кажете ми дека облаков не ви личи на Star Destroyer. https://t.co/Sji5ThEfE2
5ReTweets34Favorites·Details
#12
У затворени простории само кур може да пушите
4ReTweets37Favorites·Details
#13
11 години вмро ти праи да гледаш сценарија кај што можеби нема, параноја на најјако
8ReTweets24Favorites·Details
#14
Зашо на концерти снимате со блиц на телефон ааааааааааа
3ReTweets24Favorites·Details
#15
Тиндер ама као за луѓе што сакаат да јадат па идат на нови места и нови храни
3ReTweets23Favorites·Details
#16
3ReTweets21Favorites·Details
#17
nE mOzAm dA pUshAm U kAfAnA, ObEsprAvEn sUm. https://t.co/vQipWtgpEz
5ReTweets14Favorites·Details
#18
Ако се прашувавте каде ќе идат сите тие огромни невероватни 1.3 милиони евра за патни трошкови https://t.co/iVD8sAOPae
3ReTweets20Favorites·Details
#19
Sssssssssssssssss https://t.co/NjiCYNHyig
5ReTweets13Favorites·Details
#20
5ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Брусница Вејнthebatladym103
2Ентропијаsanjalazanja86
3Хаклбери Фина 🌀katiestrummer35
4Џотоgiotto_mkd34
5gaymerkasweetana030
6Мациviktorynik28
7Омај(ФАЌИН)гад!0majgad26
8Пердуфpikabu0022
9твитерана. 👑tviterana21
10Ништо посебноmaterpatriae19