TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Флафи @karfiolka
#reach: 106290   ( 51st )
#followers: 7348   ( 269th )
#1
хахахаха win win!!
да си побегне побрзо од државава 😆 https://t.co/biAUjjg2mf
55ReTweets224Favorites·Details
#2
За мене едно вакво ќе Ве молам. https://t.co/fJRH7KBEIH
61ReTweets188Favorites·Details
#3
Дојди ми. https://t.co/wXSBAZL2Op
22ReTweets183Favorites·Details
#4
Љубовта не познава облици и големини https://t.co/p1fY1j6RMN
18ReTweets169Favorites·Details
#5
Сега комотно можем да се ебем со диплома!
17ReTweets148Favorites·Details
#6
Колку пропуштени шанси чекајќи една која никогаш нема да дојде...
32ReTweets91Favorites·Details
#7
28ReTweets89Favorites·Details
#8
Дечки, доста беше! Гасете нетот свите и у кревет! https://t.co/gDev7aRpp6
21ReTweets106Favorites·Details
#9
Промените започнаа, а одговорот за тоа што ќе добијат Тетовчани ќе го најдете во нејзините обетки! 😉 https://t.co/VpU5oPMZYD
25ReTweets85Favorites·Details
#10
Дојди, имам убава постелнина за гужвање.
#ТретаСмена https://t.co/83Fyur3VDo
23ReTweets78Favorites·Details
#11
Ја прашав мама. Ме пушта да се фатим со тебе.
16ReTweets78Favorites·Details
#12
Мамо извини, ама кифличките ти се толку добри што не можем да ги чувам за гости.
15ReTweets61Favorites·Details
#13
Higienski lie tviterdziii?!?! https://t.co/yzYV3LB4on
13ReTweets64Favorites·Details
#14
Еден на инста пишал 'world is your' и ја на заебанција му посочив дека е yourS и ме блокна хахахахаххахахахахахаха
6ReTweets85Favorites·Details
#15
Шо ти донесе мајка ти?
- .... https://t.co/oSfsSOzxIf
7ReTweets80Favorites·Details
#16
Гушкај, гушкај... утре може ќе не нема.
15ReTweets54Favorites·Details
#17
Ја решив да идем со тебе на кафе! А кафе не пием, па сеа ти види колку ризикуем.
14ReTweets55Favorites·Details
#18
Маж ми (43год) сакал да ме носи у Копенхаген за 10годишнина од брак.
Велам кај си тргнал, со таа плата само до Миравци мош да одиш.
9ReTweets66Favorites·Details
#19
ТЕТОВО!
Тетовчани... НЕ пијте вода од чешма!
За Ваше добро.
16ReTweets38Favorites·Details
#20
Зборено е со симпатијата, нема да ме викне на кафе.
14ReTweets43Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Еск0барeskobar_od_sk72
2[Не]Видливиот™jovica_c47
3Sasho Andonovdr_koljo43
4Поглиачиsmoothmanmk37
5Г.Влатко Вердерvlatko_werder34
6✨БизуБизуim_reincarnated34
7Joséfina 👑tetkatrende32
8EmptyPersonadarkhour_seeker31
9Ајван™golem_ajvan27
10dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_126