TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Каља ☆ @katemagritte
#reach: 80795   ( 168th )
#followers: 3723   ( 773rd )
#1
Замисли, со 400 ебр цајкани ги сечеше у 3 саат ноќе!
Да не се заборави! https://t.co/dZn5fYXr5N
44ReTweets72Favorites·Details
#2
Замисли, ненашминкана, без шминка, не е фенси, нема штикли а жена..
Жениште е, бе копуци непрокопсани!
17ReTweets90Favorites·Details
#3
Како тоа имаш 28 години и си без ден работа? Како успеваат овие луѓе, ич не ми е јасно.
13ReTweets62Favorites·Details
#4
Исплачи се де, бесплатно е.
15ReTweets45Favorites·Details
#5
Ми се нежнее, пуштај на најјако.
12ReTweets47Favorites·Details
#6
Јас не знам што е да имаш #мајка ама се трудам јас да бидам.
6ReTweets59Favorites·Details
#7
Некои луѓе имаат толку енергија и со нив си енергичен, ко магија.
Други пак, ќе ти ја исцицаат енергијата дур трепнеш...
9ReTweets41Favorites·Details
#8
Ми рече: И небото те сака.
♡ нежнеам... https://t.co/IvpUejSMV9
9ReTweets34Favorites·Details
#9
Не, не можеш ти да знаеш што му недостасува на туѓото дете.
10ReTweets28Favorites·Details
#10
Хелп и РТ.
https://t.co/M4isamK2si
17ReTweets7Favorites·Details
#11
Ти пораснало детето коа зема твои ствари од младост да ги поноси.
Шоубао ☆
5ReTweets36Favorites·Details
#12
Ќе му праиш куќа, со чуда и топлини а оно ќе отиде у првиот куп лисја и таму ќе спие.
6ReTweets31Favorites·Details
#13
Депресија не поминува тукутака. Јасно?!
6ReTweets31Favorites·Details
#14
Те посакувам, само за моите очи.
8ReTweets22Favorites·Details
#15
Ич не ми е јасно како и зошто жената му е љубоморна на тој шо и е швалер и како и зошто мажот е љубоморен на швалерката?
Не разбирам, ич.
7ReTweets22Favorites·Details
#16
28 септември, оспен нема на рецепта а приватно е 485 денари.
Кај е животот?
4ReTweets28Favorites·Details
#17
*Беај мури, спијам!
#мачешкоhttps://t.co/hSzKPQ2fwE
1ReTweets35Favorites·Details
#18
Пушти си музика, на најгласно, на слушалки, директно у мозок да ти пее.

*ја као психијатарка
6ReTweets17Favorites·Details
#19
Да, да свесна сум шо се луѓе праат па дури и лажат за нечие внимание.
6ReTweets15Favorites·Details
#20
Ја те сакам, ама на мој начин.
5ReTweets16Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Tȟatȟáŋka Íyotakezarkovski111
2Д.Д.Ј.drndrnjarinja_95
3Др Арсланагићarslajemenibog75
4Ej Brejgogiche74
5BanAna 🍌banankata70
6ЧУВАРsmensky56
7Фломастериjane_sk54
8Пиночио🔥pinoccio121250
9Mindрluмbеrmindplumber48
10Пердуфpikabu0047