TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

unaheroina @kattyleni24
#reach: 22925   ( 1403rd )
#followers: 1248   ( 2574th )
#1
Гаси интернет, КРААААЈ! https://t.co/REI1ivf3gF
13ReTweets40Favorites·Details
#2
#доброутро за сите, освен за вакви дебили ко овој ⤵ https://t.co/HW6W4MGbEA
6ReTweets24Favorites·Details
#3
Дојдов, видов, сакав ... https://t.co/kKvzfnqmnc
4ReTweets18Favorites·Details
#4
4ReTweets12Favorites·Details
#5
Јас денес ⤵ https://t.co/Ko3BrRVtAB
3ReTweets12Favorites·Details
#6
Бесплатни гушки 😆 https://t.co/1dq1gn1z1J
3ReTweets12Favorites·Details
#7
Е овака да си се гушкаме, топлиме и ич за другите да не не боли ни к.. ни п.... https://t.co/evIL405vSL
2ReTweets14Favorites·Details
#8
Јас го сакам дечко ми,
Таа го сака дечко му,
А јас и таа се сакаме тајно и магично ... https://t.co/hzjLwzAqKD
3ReTweets10Favorites·Details
#9
#10
2ReTweets9Favorites·Details
#11
Чудна работа хмм...
Другар ми, ми се налути оти му се пуштам на женска му! ?
П.с. и јас сум женско
0ReTweets7Favorites·Details
#12
@macronima Сфатив дека тие што се кријат зад убави слики на аватарот, уствари во живо се гроб. ..
0ReTweets2Favorites·Details
#13
И добра ноќ, бај д веј ☺
0ReTweets2Favorites·Details
#14
П.с. му пуштам позитивна енергија на кутриот, нека се опорави од што и да е ...
0ReTweets2Favorites·Details
#15
@i_najubaviot @LobaVictoria Вака му се пушташ! ? Хаха шо си ти. .....
0ReTweets1Favorites·Details
#16
@i_najubaviot @LobaVictoria Не мислев лошо 💚💛💜
0ReTweets1Favorites·Details
#17
@uniqe_only_me Рамштајн форевер
0ReTweets1Favorites·Details
#18
0ReTweets1Favorites·Details
#19
@HasekiH @i_najubaviot Епа ете касниме ние
0ReTweets0Favorites·Details
#20
@HasekiH @i_najubaviot Епа ете ние сега гасиме, не сме толку напредни ко тебе 😉
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Дедо Најпаметниотi_najubaviot4
2Рокселанаhasekih2
3Macronimamacronima2
4Лобстерlobavictoria2
5Mazedonische Königinuniqe_only_me1
6🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat1