TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

#reach: 2688   ( 3473rd )
#followers: 2688   ( 1166th )
#1
0ReTweets1Favorites·Details
#2
@martina22acm Не има цигари со вкус на чоколадо само не ми текнува сега како се викаја
0ReTweets1Favorites·Details
#3
@martina22acm Има и ванила и ментол ...
0ReTweets1Favorites·Details
#4
@martina22acm Јас имам пробано со чоколадо пред 3-4 години
0ReTweets1Favorites·Details
#5
0ReTweets1Favorites·Details
#6
Ех Македонче https://t.co/7UpZsjzIYu
0ReTweets0Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Не(на)спанкатаmartina22acm5