TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Реџина Филанџи @kocevskas
#reach: 68852   ( 290rd )
#followers: 2317   ( 1365th )
#1
Па ништо не пали повеќе од самоуверен и стабилен маж. Ниедна жена не сака срамежливо детенце покрај себе.
32ReTweets104Favorites·Details
#2
Од тоалетот во Менада, за вечерва издвојуваме. https://t.co/HjaMHG9lNK
15ReTweets64Favorites·Details
#3
И сфаќаш дека мажите и не се толку комплицирани. Ако сака да те најде, да дојде до тебе..го прави тоа.
13ReTweets51Favorites·Details
#4
Додека он у моментов ебе некоја згодна плавуша од 1.80, у која се утреска за факинг два дена, јас со моите скромни 1.65, сролав 2 палачинки.
10ReTweets53Favorites·Details
#5
Ако може еднаш да се утрескам у некој што не е емотивно хендикепиран, излегол од врска, у врска е, не сум негов тип, или е тврдоглаво копиле
12ReTweets39Favorites·Details
#6
Ме блокна лик зошто не сакав да искочам со него. Боже што држиш на веков. Ќе ти се стаи у дм, и ти готова си еве.
7ReTweets42Favorites·Details
#7
Она нанана од Dance me to the end of love те мекнее и се замислуваш како имате по 80, му печеш колачиња и те гледа како првиот пат.
10ReTweets28Favorites·Details
#8
Daddy goals 😂 https://t.co/HAhbgG2fVc
7ReTweets32Favorites·Details
#11
Не знам дали остана бар малку љубов во мене, или се исчезна во времето?
5ReTweets20Favorites·Details
#12
Дали вреди да ја дадам неделната плата за џемпер? Да напоменам, се заљубив во него.
0ReTweets31Favorites·Details
#13
Утрински секс и не би биле волку напети по сабајле. Ваљда.
3ReTweets18Favorites·Details
#15
Викаат ако имаш некој за Нова, цела година ќе ти е љубовна. Молим некој за до Плоштад да ме истрпи 20 мин пред 12, ќе пукаме петарди и жижалици. Данке.
4ReTweets15Favorites·Details
#17
На колку начини некој треба да ти докаже дека половиот орган не го боли воопшто за тебе, па да земеш да свртиш нов лист и го исфрлиш од глава?!
4ReTweets13Favorites·Details
#18
Нема изговори, срамежлив бил, зафатен бил, уморен..дрн дрн. Ако сака да е со тебе, ако му значиш ништо нема да му е битно, покрај тебе ќе е.
1ReTweets21Favorites·Details
#20
Ме блокна детиште 19 годишно зошто не сум му враќала на пораки. Еве не знам.
0ReTweets22Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Go, Devil Sith. LMevilgrouse122
2Бажоzstaka92
3Еск0барeskobar_od_sk48
4вина невинаnalutilus24
5big shaqifyoungmetrod19
6Ненајаденact_a__fool15
7Жикат'аzhikatha15
8Wait IImarko_lmr14
9Професор Цветковиќtome_corner11
10Macronimamacronima9