TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

krojanbojan @krojanbojan
#reach: 42596   ( 719th )
#followers: 6483   ( 343rd )
#1
уште од малечок покажуваше карактер беше храбар и свој но дека ќе тргне по патот на педаљите и ќе вози точак тоа не сме ни сонувале
11ReTweets43Favorites·Details
#2
озбилно го интересира ли некого нешто на било која конференција
5ReTweets27Favorites·Details
#3
не ми тфитајте така ве молам имам фамилија
5ReTweets17Favorites·Details
#4
длабоко во ноќта додека сите спијат се будам станувам и стаам точак у пијачките
5ReTweets12Favorites·Details
#5
не можеше ништо да се стори бебето веќе носеше кастм маичка со порака од тетка му
4ReTweets15Favorites·Details
#6
иам еен прамен шо премногу бидува сфој и ми го ремети целиот концепт на косава
3ReTweets16Favorites·Details
#7
праисториски човек дреме у пештера цел ден го бркале мастодонти жвака некоја коприва против стрес
3ReTweets15Favorites·Details
#8
свачим изазван
3ReTweets14Favorites·Details
#9
од надвор кокиче а од внатре унутрашњоста на кокичето
4ReTweets10Favorites·Details
#10
се дивам на твојата коректност си допирал ли брокула
4ReTweets10Favorites·Details
#11
кокосов ананас би можело да биде спорцки коментатор
3ReTweets12Favorites·Details
#12
не знам како е по другите градови али ова со холивуд има страшен импакт на куманово
0ReTweets20Favorites·Details
#13
среќно натажена особа
4ReTweets8Favorites·Details
#14
ја облакам тфитер маскирната униформа и придонесувам на фејсбук
3ReTweets11Favorites·Details
#15
девојката со женскиот пол
2ReTweets13Favorites·Details
#16
дали е тоа најбесната журка у љубљана или гласно го влечам куферот низ градот
0ReTweets18Favorites·Details
#17
зрно пченка се претвара у лебед
3ReTweets9Favorites·Details
#18
за прв пат у дфаес години во националниот парк понди панди фотографирана е женка велосипед со своето мало точаче
2ReTweets12Favorites·Details
#19
кацига за пешачење затоа што човештвото шиба напред
3ReTweets8Favorites·Details
#20
зад прозорецов се одвива ветер
3ReTweets8Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1K r u n ochinchilinho9
2мајка на ѕверовиmajkanazverovi7
3Milanezotzkacarski6
4Омај(ФАЌИН)гад!0majgad6
5kraljothekraljo6
6Штофот на Грофотbadijaldzija5
7Čovečki templejtazhdaja4
8RēnåTabaad_influence4
9Tanarodnafalkova3
10ПрофилПредВремето®rebrendiran3