TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Емотивната @l2dy_1n_r3d
#reach: 45092   ( 672nd )
#followers: 319   ( 8486th )
#1
Дечки нели е доста твитање за политика?! Уживајте, љубете, имајте секс, смејте се. Мислам дека секако нас ниту еден политичар не нѐ прашува што е најдобро да се направи.
10ReTweets40Favorites·Details
#3
Една од желбите за Нова година ми е, у новата да имам твитер другари.
5ReTweets16Favorites·Details
#4
Речиси никој не познавам од тука, ама кога ви ги читам твитовите за тоа колку ви фали љубов, или сте тажни по/поради некого, со цело срце посакувам да доживеете нешто преубаво и да сте многу среќни.
3ReTweets19Favorites·Details
#5
Девојки, "немам прочитано ниту една книга" или "не знам да зготвам ништо" не звучи ни малку убаво, колку што вие горделиво си го кажувате.
2ReTweets11Favorites·Details
#7
Еден убав петок и мене можеби некој ќе ме #FF -не 😊
3ReTweets7Favorites·Details
#8
"Јас со семејството не се слушам толку, колку со некои гледачи." Хахахаха како ме насмеа @OgnenJaneski , цар си ама ептен! ❤️ П.С.: Влатче оти го нема?! 😁
2ReTweets10Favorites·Details
#9
Дечки рт и доколку сакате, ве молам, донирајте. Можеби некој веќе споделил ама ете. Ви благодарам однапред ❤️ https://t.co/YTg9YoG1TB
5ReTweets0Favorites·Details
#10
Шо би рекле некои #aboutthisnight . https://t.co/XzT1O91TUq
1ReTweets12Favorites·Details
#12
Ако не можете да помогнете некому правејќи добро, кажете му барем убави, топли зборови. Бидејќи, и зборовите имаат огромна моќ.
2ReTweets8Favorites·Details
#14
Од relationship goals, ова. ❤️ https://t.co/QawxITAXpF
2ReTweets8Favorites·Details
#15
Да идеме на кафе?! Не можам сега, имам работа низ дома. https://t.co/xYCs9t94dE
2ReTweets8Favorites·Details
#16
Оние, кои при самата помисла на нив ти дојде убаво на душичката, па така спонтано ти се „исцрта“ насмевка на лицето. Тие се за чување ❤️
2ReTweets6Favorites·Details
#17
Кај дечко ми најважно ми е да е насмеан и да се чувствува убаво, среќно. Сѐ додека сме здрави и заедно, ништо друго не барам и не ми е важно. Сѐ додека имаме љубов еден кон друг, меѓусебна почит и разбирање, другото ќе си дојде само по себе.
2ReTweets6Favorites·Details
#18
Ладно време- идеално за гушкање и/или пиење топло чајче. https://t.co/51BnMDoY5C
2ReTweets5Favorites·Details
#19
Се радувам многу кога гледам среќно заљубени луѓе. И посакувам да нѐ има што повеќе.
1ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1HacmeBkahacmebka6
2Ебате Бељаebate_belja5
3leonidsparleonidspar15
4Огнен од Јаневциognenjaneski4
5Кукуњавскаemmyllija4
6Еск0барeskobar_od_sk3
7Тркаљофкаtrkaljofka2
8вина невинаnalutilus2
9Д.Д.Ј.drndrnjarinja_2
10поетот од лесковоpoetotodleskovo2