TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Angélique™ @ladamedumonde
#reach: 101420   ( 75th )
#followers: 8339   ( 193rd )
#1
Kako nevije stram! https://t.co/9zO7sPa2Cs
30ReTweets94Favorites·Details
#2
Ми се повраќа од возрасни луѓе што на своите родители вдовци им забрануваат да си најдат некој по смртта на партнерот.
Животот не запира бре!
22ReTweets117Favorites·Details
#3
Што поскоро се разделиш од токсични луѓе, тоа подобро.
25ReTweets95Favorites·Details
#4
Нит биле на изложба, концерт, кино (ок, на кино колку-толку одат), театар, опера и после бараме култура.Епа таа не се стекнува со дремење 3 саати "на кафе" во оговарање.
17ReTweets73Favorites·Details
#5
Имам гаќички со чипка и не се плашам да ги искористам.
10ReTweets83Favorites·Details
#7
Излезете малце во природа, ќе се депримирате попладне.
10ReTweets60Favorites·Details
#8
Се молат невестите да си ги приберат разбацаниве женети особи по ТЛ или барем да им даваат на време.
9ReTweets59Favorites·Details
#9
И ние L/Xl величини сме луѓе.
9ReTweets54Favorites·Details
#10
Живот.
Учиш и тераш.
Грешиш и тераш.
Се смееш и тераш.
11ReTweets44Favorites·Details
#11
Се потепаа луѓе на ТЛ да се покажат колку се "кул".
Изглеа гужва е.
10ReTweets43Favorites·Details
#12
Какво биено сирење на скара сум направила.
4ReTweets60Favorites·Details
#13
За 4 месеци нема шанси да се поправи штета нанесувана константно 11 години, па на глава да се завртиме.
9ReTweets44Favorites·Details
#15
Јас.
Годинава.
😂😂😂 https://t.co/cLTOmLj20d
12ReTweets32Favorites·Details
#16
Ако бев епизода во Star Wars, ќе ја крстеа The Lost Hope.
10ReTweets38Favorites·Details
#17
Ноќи дождливи, створени за oldies, црвено вино, танц во нечии прегратки.
9ReTweets40Favorites·Details
#19
Еби им матер, бар ќе те памтат.
#НовоМото
8ReTweets38Favorites·Details
#20
Троа благо. https://t.co/tvIxEs68Et
4ReTweets49Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Poison Ivyhedera_genus36
2BanAnabanankata24
3Chlamyidiaschiffer_pg1420
4ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni14
5Аритмијаsnowgirly214
6Wannabeiskulirana14
7Francis Underwoodgo2bed13
8EmptyPersonadarkhour_seeker13
9Go, Devil Sith. LMevilgrouse12
10Д.Д.Ј.drndrnjarinja_11