TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Корона Мортис @lathronniell
#reach: 78162   ( 125th )
#followers: 11288   ( 82nd )
#1
me: треба да учам.
inner me: не се понашај ко да немаш серија за гледање. https://t.co/59bB3h3z7Z
56ReTweets123Favorites·Details
#2
Тоа што можеш да го гушнеш денес не оставај го за утре.
51ReTweets91Favorites·Details
#3
Да се собериме ние тројца што не ги видовме велешанките и да си праќаме nudes.
20ReTweets132Favorites·Details
#4
Ако ти речам сонце не значи дека светот автоматски почнува да ми се врти околу тебе.
30ReTweets78Favorites·Details
#5
@KMahoski @Pomarandzes не сонциња, не. Самохраните мајки се храброста што му фали на општеството, канцерот се луѓе како вас.
22ReTweets82Favorites·Details
#6
- Само симпатија ми е.
Real feel: едно од децата сакам да биде астронаут.
20ReTweets87Favorites·Details
#7
Во lounge-bar:
- На промоција имаме нов Иванов сендвич.
- Каков е тој?
- Ќути и јади.
18ReTweets73Favorites·Details
#8
Не си ти маче глупа, само седум пати го паѓаш истиот предмет оти професорот не те сака.
17ReTweets61Favorites·Details
#9
Биди ми пролет. https://t.co/g8GAZEN4jH
17ReTweets61Favorites·Details
#10
Ебати животот ако немаш симпатија за цел живот.
17ReTweets54Favorites·Details
#11
Сакај ме бе, убаво ќе ти биде.
20ReTweets42Favorites·Details
#12
Те немам затоа што те сакам или те сакам затоа што те немам?!
19ReTweets44Favorites·Details
#13
Извини, имаш малку љубов во очите. Сакаш да ти ги извадам?
15ReTweets48Favorites·Details
#14
Денов убав, јас бетер.
15ReTweets44Favorites·Details
#15
Сакам да бидеш татко на моите мачки.
12ReTweets51Favorites·Details
#16
Кога имаш премногу за учење и не знаеш од каде да почнеш, пушти си серија.
16ReTweets36Favorites·Details
#17
Еден ден ќе се сретнеме таму каде што времето не постои и ништо нема да биде битно, само јас, ти и тоа што овде го викаме вечност.
14ReTweets41Favorites·Details
#18
Ебати љубовта ако се остварила.
16ReTweets33Favorites·Details
#19
Знаеш, оние лигави „те сакам најсакана сакана моја“ чет муабети што ги објавуваш на сите социјални мрежи, епа никого не го интересираат. ♥
11ReTweets42Favorites·Details
#20
Никогаш нема да ги сфатам овие што рикаат ко заклани по бившите, а веќе следниот ден се во нова врска пресреќни и најзаљубени.
12ReTweets37Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Бурекivoapostolovski26
2Fake Taxi 🚕zmejodrom17
3Мрчатор 3.0strshlen14
4⭐Dan_Dan⭐poka_hontass13
5Миноminomkd10
6Џудитkroffni4ka9
7Фиксиfilipfiksi9
8Таневског Драганчеris_klitoris8
9the lordmethelordd7
10Шанкерот од Винил🍸davorche27