TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Амарилис💕 @lawyer_mkd
#reach: 79562   ( 176th )
#followers: 4514   ( 606th )
#1
За мене едно кафе без шеќер и маж еден таков сигурен у себе,шармантен,со стил,кој не се плаши да биде крај мене,ако може.Благодарам
27ReTweets87Favorites·Details
#2
"Одам по патот што го сонив, лево љубов, а десно музика..."- Тоше 😇
26ReTweets84Favorites·Details
#3
Секси машки глас е пола оргазам. 😊
25ReTweets74Favorites·Details
#4
Некои прегратки се лек... https://t.co/iaLeCMci83
23ReTweets63Favorites·Details
#5
Есен се сака заради:
1.Салеп и цимет
2.Меките ќебенца за дремкање
3.Врел туш
4.Топлинките
5.Меките џемперчиња
6.Печени костени
7.Долги гушки
20ReTweets58Favorites·Details
#6
Двајца што сакаат да бидат заедно секогаш наоѓаат начин.Се останато се изговори.
20ReTweets53Favorites·Details
#7
Воопшто не сакам луѓе на кои "еве идам за 5 мин" у превод им значи два саати. Непочитување на туѓото време.Воопшто не кул.
18ReTweets53Favorites·Details
#8
Гинеколог,спектрум,вагиналети,тампони,влошки,мамографи,пмс,породилни болки,доење,штикли,градник итн и пак мажите биле посилниот пол.Де бе ај
12ReTweets58Favorites·Details
#9
Секогаш најубав момент ќе ми биде овој кога легнувам во чиста и миризлива постелнина и благодарна што сите што ги сакам се живи и здрави.😇😇😇
10ReTweets47Favorites·Details
#10
Насмевка. Смејте се тоа е бесценет накит на вашето лице. 😊😊😊
13ReTweets38Favorites·Details
#11
Убаво е некогаш да имаш кому да му се вратиш после напорен ден.Да те гушне.Да ти направи кафе и да те љуби.Убаво е.
11ReTweets43Favorites·Details
#12
Значи, секогаш некој ќе ве сака,а некој не,секогаш на некого ќе му бидете добри,а не некого не.Па шо, ви е гајле, битно е да бидете среќни.
14ReTweets32Favorites·Details
#13
си ја сакам косата бушава,се сакам себе во хеланки и дуксер со топлинки,со шолја кафе у рака и седната на двосед додека те мислам.Убаво ми е
12ReTweets37Favorites·Details
#14
Јас сум јака особа,ама повторно се преценив со кесите од маркет.Под итно ми треба дечко за носење кеси.Ок и за љубов.😂😂😂
8ReTweets44Favorites·Details
#15
Со проблемите и стравовите треба да се соочиме, а не да бегаме од нив.
12ReTweets31Favorites·Details
#16
Ако кога ќе те бакне не ти се разбудат сите сетила...тогаш не вреди.
12ReTweets27Favorites·Details
#17
Само тој.
Ни јас не знам више зошто...
8ReTweets34Favorites·Details
#18
#19
Миризлив туш, миризливи лосиони за тело и меки пижамчиња кои мирисаат на мир. И кафе,топло миризливо вечерно кафе во пижамки.Непроценливо.😊
8ReTweets31Favorites·Details
#20
Убав е мајко ама ебе со чорапи. И така.
6ReTweets36Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Реџина Филанџиkocevskas63
2Анѓеле Беangelebe34
3Никсонrnixn21
4Берокласецотalek_careca12
5Осамениот Талкачosameniot_11
6Чернобилити ☢radiation00410
7⚔ William Wallace ⚔willwallacejr8
8Крши🔗Грб™fenix_ave_fenix7
9Baze Lazevskibazelazevski7
104_Pilos4_pilos6