TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Laze Janev @lazejanev
#reach: 47807   ( 590rd )
#followers: 3874   ( 732nd )
#1
Човече страшна е ибица https://t.co/wW6ryc9mWP
15ReTweets89Favorites·Details
#2
Пред два часа https://t.co/TI5PJgNjoE
4ReTweets27Favorites·Details
#3
Од денешниот ден издвојуваме: комшијата ми се закани дека ќе ме иселел од зградата, дека усм бил мочко, дека сум бил дошлец, ќе ме купел од каде што сум дошол итн итн. Колку селјаци има во државава, мислиш сме повеќе од 2 милиона
2ReTweets24Favorites·Details
#4
Добро вечер твитер https://t.co/zQdgiGefhM
1ReTweets24Favorites·Details
#5
Од сите градови, вмро тепа само во Кавадарци. Која багра е моментално таму...
4ReTweets15Favorites·Details
#6
When you had a fight with your wife and she is behind you starring with anger https://t.co/4OJJGN5pgY
3ReTweets14Favorites·Details
#8
Гледам у ледиком донеле iPhone X за 1500 евра. Ако сака некој за 1350 нека каже, му го носам во понеделник
3ReTweets13Favorites·Details
#9
Дубаи е нереално место https://t.co/GhNGWN5inc
0ReTweets19Favorites·Details
#11
Се вратив од Дубаи и се осеќам како да идам од пустина во пустелија
2ReTweets12Favorites·Details
#12
@JasnaKoteska Џабе е. Генерално сме проста нација
1ReTweets15Favorites·Details
#13
Доста ни е од барбики https://t.co/rCw33LtUw4
2ReTweets11Favorites·Details
#14
#15
Big Japan Mojito https://t.co/yuEtG28olX
0ReTweets15Favorites·Details
#16
Не сум ви ставил слика одамна https://t.co/voDBqdEQps
3ReTweets6Favorites·Details
#17
Е ова е Македонија, ова треба да го смениме, а не ебаниот закон за пушење!
https://t.co/RG0vmhtsZi
4ReTweets3Favorites·Details
#18
Како јас пречекувам жена и деца https://t.co/t8LP9pVrLa
0ReTweets14Favorites·Details
#20
Не е лошо https://t.co/bCtn62OYre
1ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Jovan Petrovjp_euro23
2Mindрluмbеrmindplumber16
3i999yi999y15
4Никсонrnixn11
5Chlamyidiaschiffer_pg1410
6Оној со брадатаlegovski10
7Омај(ФАЌИН)гад!0majgad9
8Ѓурѓаpilula128
9Baze Lazevskibazelazevski8
10Monseur Goustave Hvlazarevik7