TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Андон @lazovjanev
#reach: 32368   ( 1052nd )
#followers: 1193   ( 2710rd )
#1
Комбето! https://t.co/NvizfN6Rjh
23ReTweets40Favorites·Details
#2
Одговорност за 27-ми мора да има - Бејли пред Собрание.
Газдарицата му Клинтоница за Либија и Гадафи изјави:
We came, we saw, he died, hahahahaha. Денес Либијците ги продаваат како робови на пазар за 400 долари.
Тоа е таа одговорност. https://t.co/ghSBxzCNNW
20ReTweets39Favorites·Details
#3
Спрега Метју Нимиц - Сорос. https://t.co/rPxj8sJZcw
17ReTweets21Favorites·Details
#4
ЛАГА, као и све останато. Кога ќе ги видите отпуштените на протести, ќе му верувате? https://t.co/a1XS1e4kkc
8ReTweets18Favorites·Details
#5
САД една по една ги напуштаат светските организации кои се осила на глобализацијата. Ние уште им се притресуваме на ултралибералите и ЛГБТ раководители на истите.
8ReTweets17Favorites·Details
#6
Делл Макпетрол компјутери или попознато како Телма.
Јосифовски - Макпетрол - Оилко?? Што бидна со тој организиран криминал? https://t.co/jhqoCLdFXK
8ReTweets12Favorites·Details
#7
Владата функционира како социјални мрежи. Блок, мјут, притвор ... мислат само во виртуелен свет живееме.
Пиреј
5ReTweets16Favorites·Details
#8
Не се гледа од внатре, ама ова комбе е жуто. https://t.co/DMT4cSL1DA
6ReTweets11Favorites·Details
#9
Пиринизација на Македонија
6ReTweets10Favorites·Details
#10
USAID по директива на Бејли, дава пари на Макпетрол - Оилко - Телма.
Тоа се државни пари, дај хонорарите на ачик.
5ReTweets6Favorites·Details
#11
Пу датиибам, таман Димитров се залаумфа со Дип Стејт. https://t.co/sxO8QjhfS4
4ReTweets8Favorites·Details
#12
20+ години после ФИРОМ-изација. До година двојазично дупло голо пошто не може да се покрие. https://t.co/73NmWM82Da
4ReTweets7Favorites·Details
#13
И Хрватите што се бореле против муџахедините во Босна на отстрел.
Авторот на филмот “Јагулите патуваат кон Сарагатско море“ - мртов.
Нарко рутата продолжува непречено да функционира. https://t.co/VzFRqbCbsu
4ReTweets6Favorites·Details
#14
Колку гласа освоиа овие шестмина на избори? Е, толкав број се сега непретставувани во претставничкиот дом.
Од денес НЕМА Собрание на Република Македонија. https://t.co/1Eit4H85i7
4ReTweets5Favorites·Details
#15
Борисов му бацил рака на Пимен. Слушате ли вие дефокусирани евроепархијци?
3ReTweets7Favorites·Details
#16
Црпко ги измеша Словенија и Словачка. Чеј да видима да не пишале Skopska Montenegro? https://t.co/lFUVmqYqW0
4ReTweets4Favorites·Details
#17
Прашај Севернопленумци да не се? https://t.co/gswEMYLSbM
3ReTweets6Favorites·Details
#18
Чивша си, на кого радост ти му носиш?
3ReTweets4Favorites·Details
#19
Дип Стејт ги реметат со сексопедофилни обвинениа што чучеле со години да бидат заташкани.
Македонскиве сексопедофили кој ги ебе, а?
Каде бе другари?
3ReTweets4Favorites·Details
#20
Слаб имунитет. https://t.co/ThxSJMcdYs
1ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Д.Д.Ј.drndrnjarinja_21
2Wannabeiskulirana16
3Maximum Overtrollmaximovertroll13
4Sashe Ivanovskisasheivanovski12
5leonidsparleonidspar112
6Пердуфpikabu0011
7☜☆☞ Чиз™ ☜☆☞c4i7z10
8Батеријаbaterijamk10
9Cosmopolitanalikiaj9
10Chlamyidiaschiffer_pg149