TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лигла🐽 @ligus_ligus
#reach: 21310   ( 1502nd )
#followers: 802   ( 3916th )
#1
Абе, оваа шо им викаше на ЕБР "да ви се деси Куманово" на шарената, полицајка била, односно сега ја вработиле :)))
12ReTweets25Favorites·Details
#2
#ОнаКога си напрајл се како што треба, а резултатот пак ист.
4ReTweets10Favorites·Details
#3
Out of breath, I am hoping someday... I'll breathe again.мп3
2ReTweets5Favorites·Details
#4
Сабајле Air Quality Index во Скопје беше 280 "карактери".
2ReTweets5Favorites·Details
#5
Заев зборел за ДУИ вака така, сеа демек со нив. Као истите шо се бунат не прат исто, вака така за некој, после ги гледаш bff mff.
1ReTweets7Favorites·Details
#6
Ќерка ми (6 месеци) прашува зошто мора да живее во овој свет. Преку глава и било од се.
0ReTweets9Favorites·Details
#7
Тетрис да си играм :) https://t.co/cXorSQiy0X
0ReTweets8Favorites·Details
#8
Цел пат не тргна поглед од тел. Возеше патници, имаше и деца. https://t.co/VRKIJDY0QO
1ReTweets4Favorites·Details
#9
Да ја завршиме неделата со мастерписов! Ангеле бе :) https://t.co/gAOixtDAcq
1ReTweets4Favorites·Details
#10
#12
Сериозно мислам дека стоматолозите треба да бидат малку понежни.
1ReTweets3Favorites·Details
#13
Со некои работи едноставно неможеш да се расфрлаш.
0ReTweets6Favorites·Details
#14
ДРЖАВЕН СИСТЕМ КАДЕ ПОЛИЦИЈАТА НЕМА ПРАВО НА ГЛАС И ПЕНДРЕК, НЕ БИДУВА ДРЖАВА!
1ReTweets3Favorites·Details
#15
@vmro_do_grop @Malaghata Мислам дека "македонците" како вас се канцерот на Скопје и околината
0ReTweets5Favorites·Details
#16
Би гледала филмови за возрасни со тебе вечерва.
0ReTweets5Favorites·Details
#17
@asimilacija @Aveevian @Schiffer_PG14 И што е најважно многу е ефикасна!
0ReTweets5Favorites·Details
#18
@angelebe Ненормални
1ReTweets2Favorites·Details
#19
@vmro_do_grop @Malaghata Си зборвиме селски и во Скопје. Не не мисли.
0ReTweets4Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1🚨🐶 Animal Friendly™ 🐶🚨vmro_do_grop12
2Реџина Филанџиkocevskas10
3Командантусcommander_beer8
4Наталиdajmunachovekot8
5Јодата од МКyoda_mk7
6Немом поќеblagsum696
7На Дедо Најпаметниотi_najubaviot6
8[Не]Видливиот™jovica_c6
9🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat5
10Snezanasnezana282898825