TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ага без ресор @ljube_a
#reach: 67413   ( 316th )
#followers: 10957   ( 107th )
#1
Разумен компромис https://t.co/lHk8aB8EL4
89ReTweets239Favorites·Details
#2
Се буни ли?

This didn't age well. https://t.co/pEqib5ld8L
40ReTweets60Favorites·Details
#4
Кога ќе видиш како е надојден животот во Македонија https://t.co/FAz2hgeRkP
14ReTweets47Favorites·Details
#5
Кога мајка ми ќе ме прати до продавница и таман ќе се вратам ќе и текне дека треба друго да се купи па пак морам да одам https://t.co/q3zOgZ2gjG
10ReTweets30Favorites·Details
#6
Просечна фиромка кога ќе отиде во муслиманска држава ќе направи цела фотосесија и ќе се пофали на сите социјални мрежи дека влегла со шамија во џамија, а во Охрид се буни ако не и дадат со бикини да влезе во црква
8ReTweets26Favorites·Details
#7
Оти Марте Наумоска на секоја слика со очите зјапа ко да ти гледа у душата?
6ReTweets22Favorites·Details
#8
#9
Нема помизерно коа шиптарон Бени Шушмула (или било кој друг шиптар) твита против Македонија, а простите фиромчиња го ретвитаат/фејваат.

у уста да ви се посерам
6ReTweets16Favorites·Details
#10
Кога мајка ти те тера да се поздравиш со роднини кои не можеш да ги поднесеш https://t.co/zglgMoPfoC
5ReTweets17Favorites·Details
#11
skopjentse vratise 😍

jubof4e si da bese merak ke pominese 😍 https://t.co/Eq4WzISPyC
5ReTweets14Favorites·Details
#12
Ова со Борјан посеркото е само почеток.

Интересното тек доаѓа кога ќе добие задача да оправдува смена на име и да ви кажува како новото е подобро и бериќетно
5ReTweets13Favorites·Details
#13
"Газ ќе дадам за лајкови" starter pack https://t.co/l8fbgBcHIC
4ReTweets14Favorites·Details
#14
Коа некој ме замара со глупости https://t.co/C3ZuvnVeuK
5ReTweets11Favorites·Details
#15
@Battlefield Tnx for shitting on our premium pass.
0ReTweets25Favorites·Details
#16
Гони се у пичку матер 😂 https://t.co/nTFOgM4ixr
2ReTweets16Favorites·Details
#17
„samo ljubov lugentsa“ тип на твитерџија https://t.co/D4Zp90ZbRM
2ReTweets14Favorites·Details
#18
Како сте тргнале со никовите редно е некоја да се пише "Бившата золва на твојата идна јатрва"
4ReTweets7Favorites·Details
#19
На Борјан и Развигор децата ако им ги силуваат и од партија да им речат "убаво е тоа, за иднината на државата е, за полесно членство во еу и нато" ќе почнат и они да го оправдуваат.
3ReTweets10Favorites·Details
#20
sum go kvasel u kozata na komsijata https://t.co/RVLFvGuzJD
2ReTweets13Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Shlummutzmindinmotionmkd15
2Battlefieldbattlefield8
3Фичоменne_se_bricham8
4Не(на)спанкатаmartina22acm8
5Ненајаденact_a__fool7
6Дацvetrot6
7Fack Yo Bishfundamentals3455
8Linus Tech Tipslinustech5
9Joséfina 👑tetkatrende4
10lil сандреssassy964