TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Луки ❤ @lukijana995
#reach: 38687   ( 841st )
#followers: 4239   ( 664th )
#1
Гушни ме... за да се смирам ми е
4ReTweets22Favorites·Details
#2
Сакај ме бе... секој ден ќе ти правам благо 😍 https://t.co/I9Mzirc4lr
5ReTweets13Favorites·Details
#3
Зошто уште никој не ставил слика дека седи до прозор и чита книга? 😕
2ReTweets18Favorites·Details
#4
Дечко убав си!
3ReTweets14Favorites·Details
#5
Шо бе 9 саат нема... ко 12 да е се осеќам 😩
3ReTweets11Favorites·Details
#6
Оке еден од средно помисли дека бебенцето на инста сторито е мое...
2ReTweets10Favorites·Details
#7
Ќе праам благо бидете тука
0ReTweets16Favorites·Details
#8
Дој да дремнеме малку 😴
3ReTweets6Favorites·Details
#9
Паметен тој 😍💙 https://t.co/AICevMfMvr
2ReTweets6Favorites·Details
#10
Колку време треба да чекам за да ми врати на порака? 😣
1ReTweets9Favorites·Details
#11
When my bff is depre I'm depre 💔
2ReTweets5Favorites·Details
#12
Многу се нервирам кога некој ќе ми почне муабет и ми враќа на секој пола саат.. ако си толку зафатен ич не ми пишувај
1ReTweets7Favorites·Details
#13
#14
Ми се гледаат christmas филмчиња 😍
1ReTweets7Favorites·Details
#15
ITS OFFICIAL!!!!!
Sandre and Luki are back together 😍😍😍💞 https://t.co/RmwrLTgzco
1ReTweets7Favorites·Details
#16
Нејќам 280 карактери сакам стикери у риплаи
1ReTweets7Favorites·Details
#17
Good night 😴🌛💙 https://t.co/F8ZBaF6X2t
1ReTweets7Favorites·Details
#18
Ај нека оди некој нека полага еден предмет место мене у четврток :(( нема да стигнам за сите 3 паа :((
2ReTweets4Favorites·Details
#19
легнувај лукијано у 6 треба да станеш 😟
1ReTweets6Favorites·Details
#20
Ај будете ме у 7 плис.
Чау
1ReTweets6Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1lil сандреssassy9681
2Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1574
3Марсовчеthe_aliengirl20
4Зецкоvladimiresine19
5Глупчоglupcho8
6iBOY☘️yelrambobtwo8
7HacmeBkahacmebka7
8✨БизуБизуim_reincarnated6
9Фиксиfilipfiksi5
10Д Зороthe__zorro4