TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ellie Moira Catrice @m_etamorfoza
#reach: 50291   ( 554th )
#followers: 3494   ( 848th )
#1
брат ми (пиши домашно и си збора):
во нашите шуми ги има листопадните дрвја: бреза, бука, даб... ДАБ!!! *дабнува*
12ReTweets62Favorites·Details
#2
животот: *поминва*
јас: https://t.co/6f5CKS1Ed0
9ReTweets53Favorites·Details
#3
a sto mislis koj ti vrti pak so skrien broj i koj se gubi nacistoooo stom go cue glasot tvooooj? https://t.co/0GY8x8gHPb
11ReTweets47Favorites·Details
#4
komshivke ok e se vrativ doma, ne sum so dechko, mozhish da si legnish da spiesh, dobra nokj i pichka ti mater
8ReTweets55Favorites·Details
#5
зошто фразата е "тропа глупости", а не "свири глупости"?
зошто се дискриминирани дувачките и гудачките инструменти?!
9ReTweets33Favorites·Details
#6
дечки дали знајте некој шо откупва коса? ако знајте некој ве молам пишете ми.
многу ќе ми значи ако ретвитните, фала 💞
16ReTweets8Favorites·Details
#7
ко ќе ти речи дека сака цртани https://t.co/U9OF4kqGlU
6ReTweets37Favorites·Details
#8
baram sugar daddy za drugar, rt pls
8ReTweets22Favorites·Details
#9
ги мислиш мажи, стабилни, зрели, тие бетер озборувачи од жените на чешма, а психички развиени колку за седмо одд
о п р а ј т е с е
4ReTweets30Favorites·Details
#10
извинете шо не дојдов, нејќев
7ReTweets21Favorites·Details
#11
mozi neam partner za tviter nagradi ama pa neam ni zivoten partner hahahah :')
4ReTweets25Favorites·Details
#12
дојде момент кога економскиот и емоционалниот баланс ми се израмнија
двата на нула
5ReTweets18Favorites·Details
#13
2ReTweets24Favorites·Details
#14
10 причини зошто луѓето го користат интернетот
10 причини зошто луѓето се вакви ко шо се, златни <3 https://t.co/T0bsk1DCUJ
4ReTweets16Favorites·Details
#15
етапи на моето учење:
1 убедвање дека нештото е интересно
2 броење страни
3 убедвање да почнам со учење
4 си земам за јадење
5 почнувам
6 🔁
3ReTweets18Favorites·Details
#16
*си ја кивнува душата*
4ReTweets14Favorites·Details
#17
😍💞💜🎀🎊🎉🍰🍧🌈💞💜❤✨💕 https://t.co/AHOnA2VQS9
4ReTweets14Favorites·Details
#18
odime na svadba vo kocani. mu rekov na tatko mi da mi kupi nesto za jadenje, mi kupi bake rolls od luk. v kola e roknat aca lukas.
2ReTweets20Favorites·Details
#19
tolku mnogu sum nedoprena sho pochnav da se zaprashvam dali voopshto sum realna
2ReTweets20Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1✨БизуБизуim_reincarnated86
2антихеројshitcomparty38
3АлекСандраalexandra_ynwa31
4Гаровски™garowski1725
5Бажоzstaka25
6[Не]Видливиот™jovica_c16
7biciclenzmmiprecish15
8Анаbiberkovska12
9Go, Devil Sith. LMevilgrouse12
10Леголасvajldy12