TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ептен Луд @madeptenlud
#reach: 58582   ( 421st )
#followers: 1710   ( 1874th )
#1
Марјана, 2046та година. https://t.co/O3rbaneZV1
28ReTweets158Favorites·Details
#2
До Нову Годину тешко да фатиш девојку..
- А после?
- После, малко потешко.
4ReTweets24Favorites·Details
#3
Минвајл ин Куманово: https://t.co/me8HaRqj23
5ReTweets16Favorites·Details
#4
"Само главчето", рече нојот.
7ReTweets9Favorites·Details
#5
Специјално #ФФ за моите омилени:

1.
2.
3.

Имајте убав викенд друштво!!!🍸🍹🍷
5ReTweets14Favorites·Details
#6
Central Park, NY.
Да беше у МК, маме ке му га ебесва. https://t.co/ubs1PSqLdO
4ReTweets15Favorites·Details
#7
Денеска остварив средба со висок претставник во домот, неговото височество - лустерот.
Уште ме боли глава.
2ReTweets18Favorites·Details
#8
Марјана Станојковска кога ќе остари ќе личи на пејачката Јулија.
2ReTweets15Favorites·Details
#9
А што ако ви кажам дека мојот бивш шеф, со плата од 1.500 евра, крадеше тоалет папир од фирмата за да не купува за дома? М?
1ReTweets15Favorites·Details
#10
Нормално дека @Srbak не е номиниран за најспортски твитерџија, он е ван конкуренцију.
Овија се борив за второ место.
3ReTweets9Favorites·Details
#11
Од сексови одсабајле, топол кроасан со боровница: https://t.co/dWeDOwl4Vk
0ReTweets17Favorites·Details
#12
У Кавадарци да се забрани пиење за време избори.
3ReTweets7Favorites·Details
#13
Слика од икона на ФБ и коментари: https://t.co/ceoKdKpp9e
1ReTweets11Favorites·Details
#14
Парфем можда ќе заврши пола работу, ама "zdr kukle kako si" ќе гу заврши целу.
1ReTweets11Favorites·Details
#15
Пишете колку пари сакате да инвестирате и ке ви кажам каде да ги инвестирате.
2ReTweets7Favorites·Details
#16
Полека со глупите твитови, неможам да постигнам со отследувања.
2ReTweets7Favorites·Details
#17
Брат ми: Мајка е болна.
Јас: сеј ноу мор: https://t.co/1DO8BHehnA
1ReTweets8Favorites·Details
#18
Цркнете? https://t.co/CqNF4v1h5W
1ReTweets7Favorites·Details
#19
Треба да се организирав и 'твотерс награде', нешто као златна малина. Ок, знам, голема конкуренција, не бива.
1ReTweets7Favorites·Details
#20
Еве седам на состанок и клиентов упорно употребува изрази од типот "докуменАт, аспекАт" и слични. https://t.co/7DH7TDw9cK
0ReTweets9Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Фиксиfilipfiksi38
2Chlamyidia Биауреалнаschiffer_pg1432
3BanAnabanankata14
4Магнолијаbitch_switch14
5Ранкоsrbak14
6[Не]Видливиот™jovica_c13
7Шишаркаshisharka_12
8Дарлаmitevskad9
9Ненајаденact_a__fool9
10EmptyPersonadarkhour_seeker9