TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Малото @maloto04
#reach: 61129   ( 386th )
#followers: 1865   ( 1693rd )
#1
Живеам опасно... Твитам /ретвитам со 1% батерија...
40ReTweets98Favorites·Details
#2
Повеќе се радувам на зелник отколку на бурек... https://t.co/wdaDl0V03D
26ReTweets125Favorites·Details
#3
Немате лозници во дворот затоа ви е интересно да се сликате со лисја... https://t.co/M1smmYI4Pa
38ReTweets88Favorites·Details
#4
Кога видов со кого се дружиш, јасно ми стана се...
37ReTweets76Favorites·Details
#5
Не ми треба теретана, вежбам качување на дрва по скали...
27ReTweets62Favorites·Details
#6
Не знаеме дали сме спремни за нова улога во животот се додека таа не се случи...
29ReTweets47Favorites·Details
#7
😂😂😂😂😂 https://t.co/7cpEtuQnMv
22ReTweets61Favorites·Details
#8
Кукавте дека ви било жешко, ај сега на ладново да ве видам седете...
24ReTweets54Favorites·Details
#9
АПЕЛ до сите жени:
Помалку нека ве боли главата а почесто ебете се, зошто мажите многу напнати идат по кладилници...
19ReTweets62Favorites·Details
#10
Треперам во негова близина, во неговата прегратка, во нежните бакнежи и допири... И по толку години, сѐ уште треперам...
24ReTweets44Favorites·Details
#12
И во другите градови е загадено, не е само во Скопје...
23ReTweets44Favorites·Details
#13
Од „успеси“ на твитер, Лазар ме заследува од секој нов профил...
21ReTweets46Favorites·Details
#14
15 ноември, внимавајте да не ја заборавите зимската опрема... https://t.co/mhzSkhH34w
19ReTweets35Favorites·Details
#15
Не постои нешто подосадно од мува!
16ReTweets43Favorites·Details
#16
Мислев наставничка да бидам.... https://t.co/icaOHZLwCN
16ReTweets40Favorites·Details
#17
Пак мене не ми падна седумката... 😞
18ReTweets28Favorites·Details
#18
"Или ич голој ќе нема или 2,3,5 гола ќе има..."
Прогноза на еден од експертите шо никогаш нема фатено ливче...
16ReTweets33Favorites·Details
#19
Еве, да го дојадам благото и си легнувам...
15ReTweets32Favorites·Details
#20
Седнаа штребери до нас... Ок, време е да станиме...
16ReTweets29Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Aнѓеле Беangelebe22
2На Дедо Најпаметниотi_najubaviot19
3~Лејди♛Ди~abelejdibe16
4Реаленneutralen_13
5101от101ot12
6Методија Белевскиmetodija6912
7Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot159
8🐈🐈 Marie 🐈🐈marie_hotcat9
9Пепа Јоноаpepajonoa5
10Стрела ➶zone02055