TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Малото Тркалце @malototrkalce
#reach: 68647   ( 298th )
#followers: 4769   ( 558th )
#1
Да му помогнеме на Стефан да не го изгуби целосно видот,донирајте добри луѓе и ви благодарам однапред. RT https://t.co/8Qhct3zGZc
112ReTweets25Favorites·Details
#2
Собрани се средствата за операција на малиот Стефан и чекаме убави вести од Русија.Благодарност до сите што дониравте :) https://t.co/D6MolEK693
21ReTweets85Favorites·Details
#4
Возам по велосипедска патека и пред мене двајца полицајци пешачат,им свирам со ѕвонче да се тргнат и едниот на вртење ми вика: Тука ли најде да возиш о-О
10ReTweets52Favorites·Details
#6
Велосипедската патека на Партизанска од Симпо до Макпетрол пумпата пак се преасфалтирува и повторно е нерамна и полна со вода од дождов.Зошто не може една работа да се заврши како што треба?
6ReTweets14Favorites·Details
#8
Кoгa ќе дoјдеш нa гoсти кaј внуките:) https://t.co/2X3yuDY4CN
0ReTweets26Favorites·Details
#12
Ќе се залеташ и ке се сопнеш.
1ReTweets12Favorites·Details
#17
Уште oд 7 сaбaјле сo зaпршкa и уште мирисa,не јa мoжaм кoмшивкaвa пoд мене.
0ReTweets9Favorites·Details
#18
#19
Повеќе ме испрскаа коливе додека возев на точак него ли дождов.
0ReTweets8Favorites·Details
#20
Од денес почнува грејна сезона во моја канцеларија, а тоа значи шорцеви апостолки и маица.
0ReTweets7Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Doradorarotten11
2Мациviktorynik9
3Ликеркаana_od_vtori6
4Шукар Чавелаjovanatozija5
5RēnåTabaad_influence4
6Chlamyidia Биауреалнаschiffer_pg144
7Маријанаpluto_not_mars4
8Dragonskayadragon_skya4
9џимиринкаref3
10Слаткар Бавчовabavcov3