TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

🐈🐈 Marie 🐈🐈 @marie_hotcat
#reach: 135460   ( 8th )
#followers: 2589   ( 1224th )
#1
Некогаш, многу е битно да се разочараш на време.
91ReTweets165Favorites·Details
#2
Имам најромантичен дечко во цел свет. Заплака кога го виде срцето коа му го нацртав со штрафцигер на хаубата.
60ReTweets207Favorites·Details
#3
Каква си кога ќе се заљубиш?
- Глупава!
63ReTweets172Favorites·Details
#4
Сродната душа не ја бараш, ја препознаваш.
65ReTweets144Favorites·Details
#5
Оној незгоден момент кога некој мие садови, а ти полека додаваш уште една чаша за миење во лабаво. 😂
52ReTweets174Favorites·Details
#6
Тоа " ми недостигаш " не се кажува.
Се оди и го гушкаш.
66ReTweets130Favorites·Details
#7
Престани да чекаш некој кој нема да дојде.
53ReTweets149Favorites·Details
#8
- Повелете и на оваа каса..
-Па поубава реченица во животов не сум слушнала
47ReTweets163Favorites·Details
#9
Збогум сиромаштијо.. https://t.co/uI7FHmuTng
23ReTweets233Favorites·Details
#10
На кој му треба работа и сака да работи во продавница за здрава храна Мар Вик (Биокосмос) нека се јави на бр: 078-214-863
РТ Благодарам
89ReTweets30Favorites·Details
#11
Она што не те убива, трча по тебе кога ќе почне да те боли ку*ац.
52ReTweets140Favorites·Details
#12
Кога не би постоело утре, кај кого би отишле вечерва?
54ReTweets130Favorites·Details
#13
Додека те слушам како плукаш по своите " пријатели ", размислувам што ли збориш за мене..
53ReTweets130Favorites·Details
#14
По силината на прегратката знам кој ме сака.
56ReTweets118Favorites·Details
#15
Џабе ја шеташ новата девојка, ми ѕвонеше пијан.
48ReTweets140Favorites·Details
#16
Ако нешто не можеш да отплеткаш..пресечи.
53ReTweets124Favorites·Details
#17
Чувај се од бившите пријатели повеќе одколку од сегашните непријатели.
52ReTweets125Favorites·Details
#18
Те знам грешко, јас те направив.
48ReTweets130Favorites·Details
#19
Кој знае на кого му недостигаме..
48ReTweets112Favorites·Details
#20
За здрав живот е многу битно да си ја гледате својата работа.
45ReTweets117Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1На Дедо Најпаметниотi_najubaviot101
2101от101ot50
3Реаленneutralen_46
4Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1546
5Aнѓеле Беangelebe40
6Viko von Dromvikohyeah34
7ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz34
8Тркаљофкаtrkaljofka31
9💀 Семоќниот Диме 💀dimepupuliev26
10~Лејди♛Ди~abelejdibe25