TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mаринче @marincencence
#reach: 108966   ( 46th )
#followers: 5102   ( 503rd )
#1
Нема погрешно време за вистински моменти
76ReTweets151Favorites·Details
#2
Џабе се јачате сите плачете кога сте сами
56ReTweets132Favorites·Details
#3
Кој ти е овој ?
- Пријател ми е.
А од твитер, фб или..како ?

- Пријател е личност кој е дел од мојот живот пичка ти матер ретардирана !!!!
43ReTweets151Favorites·Details
#4
Пред да замразиш некој што бил груб со тебе, а те сакал
запрашај се колку си го повредил
49ReTweets118Favorites·Details
#5
Издржи ова, издржи она...
а одмор друже судија?
45ReTweets127Favorites·Details
#6
Луѓето доаѓаат
и си одат
си одат
си одат
си одат...
47ReTweets117Favorites·Details
#7
Колку луѓе треба да изгубиш за да сфатиш дека животот е поважен од твоето его
46ReTweets120Favorites·Details
#8
Ќе сакаш
ќе почитуваш
ќе цениш
ќе даваш
ќе мрази
ќе суди
ќе исмева
ќе зема
45ReTweets119Favorites·Details
#9
Една масажа со хепи енд би била совршена
34ReTweets139Favorites·Details
#10
Ако си одлучил за одговорот не поставувај прашања
48ReTweets96Favorites·Details
#11
Попуштање за мир у куќа е најлоша одлука која секогаш удира на твој грб
39ReTweets118Favorites·Details
#12
Не можеш ти да ме мразиш колку што мене може да ми е сеедно
45ReTweets95Favorites·Details
#13
Испровоцирај ..сами ќе си покажат за што им требаш
41ReTweets106Favorites·Details
#14
Капка солза..
- За тука?
Не, за носење
42ReTweets96Favorites·Details
#15
Не мешајте самодоверба со самобендисаност
34ReTweets117Favorites·Details
#16
Планирам случајна грешка
40ReTweets98Favorites·Details
#17
Сакам да се исплачам
-ќе средиме
36ReTweets109Favorites·Details
#18
Ако учиш од туѓи грешки
никогаш нема да имаш свој живот
38ReTweets94Favorites·Details
#19
Седум дена се сосем доволни за врска пред брак
30ReTweets117Favorites·Details
#20
Лупај ги проблемите под чергиче,
за да има некој некад од што да се сопне
35ReTweets98Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1БелиотЏаволpinoccio121231
2Ебате Бељаebate_belja30
3Стормрејџ во есенstrastniot30
4Дарлаmitevskad27
5Реаленneutralen_27
6Девојката од каса 6smeshka_26
7Милка Орео 💜🍁🍂🍃milka_oreo8825
8Тинчеvalentingjurov124
9🕉️Лудиот Волк🕉️psychedelicludi24
10Aleksandararkenstone2823