TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Г-ѓа Старк @marincepink
#reach: 73436   ( 252nd )
#followers: 13870   ( 43rd )
#1
ја да ви кажам, не иде памет со годините
24ReTweets106Favorites·Details
#2
да не речете не сум кажала
имате ново вкусно место во Скопје, на водњанска Доунатс Фактори! https://t.co/Mkjb3dTUqc
12ReTweets104Favorites·Details
#3
многу го ретвитате this tweet is unavailable
20ReTweets63Favorites·Details
#4
ако не се качи некој на бина на #твитернагради со точак у рака китка брокула и да клекне пред Јове да му го испуши, ич не одам!!
16ReTweets48Favorites·Details
#5
ЗНАЧИ БРЗО СОБЛАКАЈ СЕ НЕМАМ ВРЕМЕ ДА ОБЈАСНУВАМ
9ReTweets64Favorites·Details
#6
нормално дека ќе има отпуштања, доста снегулки сите, требало да мислат пред газот на партија да го продадат
13ReTweets51Favorites·Details
#7
*си легнува во 22ч
*мозокот до 2 сабајле https://t.co/ugOFTmLWqd
14ReTweets45Favorites·Details
#8
не сум кевин спејси али би те пипкала
7ReTweets62Favorites·Details
#9
дали градските херои излегоа со своите суперхеројски точаци на дождов??
10ReTweets52Favorites·Details
#10
грешките од минатото увек се тука да те гризнат за гз
12ReTweets40Favorites·Details
#11
13ReTweets33Favorites·Details
#12
не сум ујп али би ти влегла
8ReTweets46Favorites·Details
#13
после полноќ би требало за друго пушење да зборувате, ама па шо знам јас.
8ReTweets41Favorites·Details
#14
јас, по сабајле https://t.co/fIPEURT36O
6ReTweets45Favorites·Details
#15
абе каци ти абе кој денес зема лиценца и покачување на плата абе кој 😂

*јас у огледало
2ReTweets47Favorites·Details
#16
и сеа што дека ако биле на стинг па биле на жељко, не смее чоек да слуша различно?
или уште сме основно, ќе се делиме по музика
4ReTweets39Favorites·Details
#17
не возам точак, али брокула.. https://t.co/zBsJqBmlpL
5ReTweets33Favorites·Details
#18
пушачи трујте си се таму на страна, ја од друго планирам да умрам.
6ReTweets27Favorites·Details
#19
#20
"дождов е само за спиење"
*се буди у 6:30 ради јебаниот дожд што тропа сегде
3ReTweets34Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1ЖРТВА НА РИТУАЛjumalatuoni15
2Оној со брадатаlegovski15
3dat niqqa bетмен🙄😒dimitrov_113
4Poison Ivyhedera_genus11
5Ej Brejgogiche10
6Mindрluмbеrmindplumber9
7Г.Влатко Вердерvlatko_werder9
8Др Арсланагићarslajemenibog9
9Штофот на Грофотbadijaldzija7
10Професор Цветковиќtome_corner7