TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марче? Да, јас сум! @markoratatata
#reach: 41142   ( 766th )
#followers: 11327   ( 98th )
#2
Тие што си ебат редовно немаат време да твитаат секс гифови тука.
9ReTweets29Favorites·Details
#3
Јас сум од времето кога на твитер се курчеа демек влијателни твитаа точки и напатеници ги лајкуваа на велико.
7ReTweets29Favorites·Details
#4
Што е следно мамицата ваша! Милениумскиот крст да го крстите Бранко Црвенковски?
4ReTweets19Favorites·Details
#5
Не ми се верува дека се уште величите пацери со љубовни твитови тука. Едни исти твитови со исто значење на различен начин пишани.
4ReTweets15Favorites·Details
#6
Вие денешните "влијателни" твитерџии ја користите таа влијателност да ги омаловажувате останатите твитерџии. Во стил јас имам повеќе следачи од тебе затоа ти си тапа а јас сум над тебе, јас како ќе кажам така ќе биде.
1ReTweets15Favorites·Details
#7
Рентам лажни профили за гласање на #твитернагради
1. Комбо пакет 40 профили 499 ден.
2. Мега пакет 100 профили 999 ден.
3. Стоби Флипс пакет 180 профили 1499 ден.
2ReTweets10Favorites·Details
#8
Добро со време што си се повлеков од тука, вие тотално сте забегале чим сте почнале тужби да си мавате еден на друг. Дај бе опрајте се не бевте вакви порано!
2ReTweets9Favorites·Details
#9
@pretposledna ти си најјаката милфица што некогаш постоела во македонската твитер сфера <3
2ReTweets8Favorites·Details
#10
Се уште помислувам на неа и на нејзините перфектни цицки!!!
1ReTweets10Favorites·Details
#11
Ако продолжев да работам во Министерство за Транспорт и Врски до сега наместо 13 100 ден. ќе земав 13 400. WOOOOOW
1ReTweets8Favorites·Details
#12
Само да се стоплам малце и ќе го извадам.
1ReTweets7Favorites·Details
#13
Пелинковец, Јегер за сиромашни.
1ReTweets7Favorites·Details
#14
Каков порнич сум нашол... мелем
0ReTweets10Favorites·Details
#15
Roses are gay, violets are gayer, fuck this poem and listen to slayer!
1ReTweets6Favorites·Details
#16
#17
Типката што викаше "Куманово да ви се деси" уствари сум ја знаел одамна, и ете ја карши мене работи.
0ReTweets7Favorites·Details
#18
Фати си дијабетичар за сексот да ти е сладок.
1ReTweets4Favorites·Details
#19
Ти мори планираш да ме засакаш!?
0ReTweets5Favorites·Details
#20
@pivo_ok_pozz девојките стискаат ДА за да ме видат, машките НЕ демек ќе им ги земам сите хуехуехеухеуе
1ReTweets2Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Наталиdajmunachovekot7
2ПанкотНе(Е)мртовpivo_ok_pozz7
3RēnåTabaad_influence7
4Vipvipmk6
5Д-р Медоris_klitoris6
6lil сандреssassy964
7Хитлерnazzihitler4
8Луки ❤lukijana9954
9Nikkinikki_e_13
10Реџина Филанџиkocevskas3