TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Не(на)спанката @martina22acm
#reach: 38186   ( 853rd )
#followers: 4743   ( 564th )
#1
О животе, фан на Милан..
11ReTweets28Favorites·Details
#2
Инди Раганди може вода да и носи на Ани Мамунди! Многу бргу заборавате нешто.. https://t.co/an3Fjm7FPk
8ReTweets32Favorites·Details
#3
Мислам дека нема ниво на заљубеност што би ме натерало секојдневно да постирам слики со дечкото (со кој сме заедно едвај 5 дена) или да му коментирам како го сакам на секоја негова можна слика.
7ReTweets30Favorites·Details
#4
Те аднува.
Ти пишува “се знаеме?”
- https://t.co/Ok0gSLzbF6
5ReTweets29Favorites·Details
#5
Јебали ве лажни торенти од игри и филмови со пасворд внатре. Само тоа ќе кажам.
6ReTweets24Favorites·Details
#6
Нема нешто поубаво од вечерно патување со автобус со внатре изгасено светло.
5ReTweets21Favorites·Details
#7
Дојди ми на романтики. Само земи си џојстик, оти јас играм на тастатура.
6ReTweets16Favorites·Details
#8
Понеделник ❌
Понеделник во кој Монтела добива отказ ✔️✔️✔️
2ReTweets22Favorites·Details
#9
Пишала “my boyfriend is better than yours”.
Другачко, I don’t even have a boyfriend. https://t.co/2fRZPLELi7
4ReTweets14Favorites·Details
#10
Да не ширам паника, ама и декември дојде.
Декември
Д е к е м в р и
0ReTweets23Favorites·Details
#11
Јебала ме промена од англиска на македонска тастатура на секои 10 секунди на компјутер..
1ReTweets19Favorites·Details
#12
Зошто ги делите луѓево на патриоти и предавници бе?
Не сум патриот, сакам да си одам од тука, но не сакам при здрав разум, некој да те лаже дека ќе биде подобро, а го прави истото како претходните.
3ReTweets12Favorites·Details
#13
Не ме фаќајте за збор, но се ми се чини дека МПЦ и БПЦ на крај ќе испаднат братучетки. Барем според моето познавање на сапуниците, но да не шпекулираме среде серија..
2ReTweets14Favorites·Details
#14
Бившиот не е бивш ако никогаш во пијана состојба не си посакала да одиш и да го запалиш. За другарка кажувам.
3ReTweets11Favorites·Details
#15
Кога моите ќе видат дека конечно сум отишла на факс еден петок. https://t.co/Ruebe1uhq8
3ReTweets10Favorites·Details
#16
Св. Арпад Штербик Великоспасител
2ReTweets13Favorites·Details
#17
Јас цел ден: “Земи седни преведи го проектот за факултет, не се глупирај.”
Јас во 2:40: *на јутуб гледа видео од ракун кој мисли дека е човек*
1ReTweets16Favorites·Details
#18
О животе, изместен текст после додадена слика на Word.
2ReTweets13Favorites·Details
#19
Мојот бермудски триаголник периодов https://t.co/xEGtflpD1C
1ReTweets14Favorites·Details
#20
Светот е преголем за да бидеме осамени.
2ReTweets10Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ага без ресорljube_a6
2Seir_manseir_man6
3КЛИЗАЧklizac5
4Melencedelikatan4
5Hristohristopd4
6Annahindig05alpha3
7Тркаљофкаtrkaljofka3
8Татина Принцезаtamitooo073
9Пе(j)ачотolioliver693
10AC Milanacmilan2