TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Играорката @martinilooover
#reach: 45694   ( 655th )
#followers: 491   ( 6067th )
#1
Ај да пиеме кафе ма
-Ај коа ќе фанам на спортска
Ама ти не уплаќаш..
-Па не де
16ReTweets57Favorites·Details
#2
Плачиш ли?
-Не. Се потам на очите.
10ReTweets49Favorites·Details
#3
•Одиш на слава
•Јадиш се шо има
•Се враќаш дома
•Вечераш
9ReTweets50Favorites·Details
#4
~Еј шо прајш?
Ништо еве се бањав,ама осеќам дека ми се крева..
~Шоо?Како не ти е срам говедо едно!
Болен сум,за температурата зборам
~Ааа ок
10ReTweets45Favorites·Details
#5
Од кога игнорирањето е начин на раскинување?
8ReTweets49Favorites·Details
#6
Од љубов, ова https://t.co/NNkuQQXMNu
8ReTweets47Favorites·Details
#7
Твоите очи не може да бидат убави, ако не заплакале барем еднаш.
8ReTweets24Favorites·Details
#8
Одам на забар и докторот ми вика:
- Сакаш да ти го извадам, така?
6ReTweets21Favorites·Details
#10
00:00 Те мислам https://t.co/0Aw78hmrxJ
4ReTweets26Favorites·Details
#11
Ако ме сакаш остај ме да се на(с)пијам
4ReTweets21Favorites·Details
#12
Јас: Како љубовта?
Симпатијата: Никако, раскинав со женската..
Јас: https://t.co/2fiauSgqOv
2ReTweets27Favorites·Details
#13
Не е фората да покажеш дека е твоја пред фраерите кои ја сакаат неа, туку пред девојките кои те сакаат тебе.

via fb
5ReTweets17Favorites·Details
#14
#15
Никој никому не го знае животот, а сите низ срања минуваат.
4ReTweets14Favorites·Details
#16
Лижавче идеално за на журче 😍 https://t.co/Xeim39jgVl
2ReTweets18Favorites·Details
#17
Дуваш ли?
- Понекогаш да, ронки од масата мама коа не ме гледа
1ReTweets19Favorites·Details
#18
Добра ноќ убави ❤ https://t.co/RULPgAYVxW
1ReTweets18Favorites·Details
#19
Почни си со време 😅 https://t.co/b9YUG5gxCN
2ReTweets15Favorites·Details
#20
Јас не сум љубоморна ама само ако дознаам која е таа шо ти се јавува секој ден демек за сметката да ја платиш...
2ReTweets15Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Ale✘ ♎️✈️®ace_pilot1548
2Santino Di Palermo020by00715
3Aнѓеле Беangelebe12
4◥▼◤Тoњи◥▼◤🥇🦊golemgorak11
5НапаленаЧупакабраninjazelka11
6На Дедо Најпаметниотi_najubaviot8
7ФарбанЦрнfarbancrn7
8Јасмина (авек ЖИ)pozitivanadenot5
9ЧеститиЦареzlateb5
10Dixonradovan_sm5