TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Брус Вејнов собар @matrixofhell
#reach: 33490   ( 995th )
#followers: 2667   ( 1179th )
#6
* Ја би ги ослободил терористиве од диво насеље и би ги пратил на Голем град. Заедно со терористите од 27 Април.
2ReTweets4Favorites·Details
#7
* Уште еден тригер од #наТерапија. https://t.co/Zx4cR193C5
1ReTweets5Favorites·Details
#8
* СКАНДАЛ: Џена Џејмсон го обвини Роко Зифреди за сексуален напад!
1ReTweets5Favorites·Details
#9
* Шо пие кафана престанав да гледам огласи за вработување 😊
0ReTweets7Favorites·Details
#10
* Деееенееес над Кааааталооонија се раѓаааааааа
1ReTweets3Favorites·Details
#12
@TheBatLadyM Карпош зелена општина
0ReTweets5Favorites·Details
#14
* Само девојка ми може да ми нареди да го спуштам капакот од вц шолјата дакле никој.
1ReTweets2Favorites·Details
#15
* Во 2017та година се расправаме дали да се пуши у локали.
0ReTweets4Favorites·Details
#16
* Drinking game: Пушташ филм и пиеш секогаш кога во кадар ќе има некој обвинет за сексуално вознемирување.
1ReTweets1Favorites·Details
#17
* Свесни ли сте дека има уште 10 дена до Vikings?
0ReTweets4Favorites·Details
#18
* Ви текнуе коа Ж најавуваше изградба на Ф1 патека?
0ReTweets3Favorites·Details
Најчесто разговара со:
#Name@Nick#дискусии
1Брусница Вејнthebatladym36
2Doradorarotten13
3Ана Ресанаanafiljana10
4Љубеljubetwit3
5Ник.apokalipt02
6Wannabeiskulirana2
7Rolling Stonerollingstone2
8Мациviktorynik2
9MJSneskafena2
10FIFA World Cupfifaworldcup1